Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X10 mini pro-m van és...

Xperia X10 mini pro-m van és feltettem az Arc Mini NxT6-os Romot, remélve, hogy jobb lesz, de vmiért néhány folyamat leáll, vagy nem is enged elindítani, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Például. az alap androidos verzión fent volt egy snes emulátor h a billentyűzeten is játszahhak, de most már az is leáll, mielőtt betöltene..és egy hiba üzenetet ír ki com.valamilyen folyamat leállt..ezt írta már ki a beállításokra is és más játékokra is..azt is tapasztaltam, hogy némelyik játék kicsit akad..olyan játék ami azelőtt nem akadt..Vki hasznos infót írjon pls..előre is köszi!
2012. dec. 17. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A főzött romokkal ez a helyzet. Van akinek bejön egy van akinek nem. CSinálj egy full wipe-ot recoweryben nézd meg úgy mit csinál, ha megint jönnek a hibák tegyél fel egy új romo-ot.

A főzött romokkal próbálkozni kell, próbálj ki minél töbet hogy megtaláld a neked legjobban megfelelőt.

2012. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi..megpróbálom ;)
2012. dec. 18. 20:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze :S .. újraraktam és csak a fehét logóig jut el..onnan lefagy..semmire sem reagál és csak úgy tudom kikapcsolni ha kiveszem az akksit.Próbáltam flashtoolt is egy kicsit kapcsolódik de az is errort ír ki. Valami ötlet??..recovery-t sem adja be :S
2012. dec. 18. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Flashtool-al vissza kell tenni a gyári rom-ot.

Tölltsd le az oldalról a megfelelő gyári romot, tedd a flashtool firmware mappájába és tedd rá telcsire. Telcsi kikapcs back, flashtool indít back gomb nyomvatartása mellett usb rádug zöldlámpa világít mehet a flash.

2012. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh..sok kínlódás után összejött, de köszi az infot ;)..sokat kínlódtam mert a telo csak egy kicsit kapcsolódott majd újraindult és kezdhettem mindent előről...de siker van ;)
2012. dec. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!