Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jailbreakelt Ipod touchra...

Jailbreakelt Ipod touchra hogyan lehet filmet tölteni?

Figyelt kérdés
Nekem az itunes-al valahogy nem megy.
2012. dec. 17. 23:00
 1/3 reptoid ***** válasza:

Hova akarod? A gyári videó alkalmazásba? Oda mp4-et, .mov-ot kell raknod. Az iTunes is ezeket ismeri. Ahogy pl a windows media player sem ismeri a .mov-ot pl. Szal ha pl avit akarsz, akkor tölts le valamilyen lejátszót, aztán az iTunesban válaszd ki az alkalmazásokban, és ott fájlmegosztás, szépen bemásolod oda, amit le akarsz velük játszatni. De sokra lehet wifin át is pakolni vagy streamelni.

Nem tudom, milyen touchod van, de tudom ajánlani az xbmc lejátszót. Szakadás mentesen viszi 4s-en az 1080p-s mkv-t is, az összes többi progi képtelen rá.

2012. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát most van egy .mkv filmem

de nekem mind1 milyen módon vagy milyen programmal, csak felmenjen a film és nézhető legyen

2012. dec. 18. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy ipod 4
2012. dec. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!