Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smarttarifa csomag valamelyiké...

Smarttarifa csomag valamelyikéhez lehet 0 forintért okos telefont választani és ha lehet ti melyik telót választanátok?

Figyelt kérdés
Anya azt mondta hogy karácsonyra 5 e ft értékben választhatok előfizetést valamelyik szolgáltatónál,és a telenornál vannak jó akciók sztem én egy sony xperia s-t választanék.Szerintetek melyik tarifa csomagot válasszam hogy öt ezer ft-ot ne haladjam meg 1 hónapban?Akinek van ilyen csomagja elmondaná hogy hogy működik ez a gyakorlatban.Előre is köszi a sgítséget!

2012. dec. 18. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegy melyiket választod, a telefonálás plusz netezés simán az egekbe viheti a számlát.

Még a Galaxy Mini-t se kapod meg ingyen 5 ezer havidíj alatt 2 év hűséggel.

Gondolom neked a Facebookozás miatt kellene.



[link]

2012. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le az előfizetéses Pdf-et. Ott nagyon könnyen meg tudod nézni, melyik előfizetéssel melyik telefon mennyiért kapható meg.
2012. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem smarttarifa extra 3 van.
2012. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó és írál róla bővebben,hogy annyi 5290 ft vagy sokkal többe kerül havonta?És ingyen kaptad hozzá a telót?

Egyébként igen jobban facebookozásra használnám így az olcsóbb előfizetés is elég lenne nekem.

2012. dec. 18. 15:08
 5/8 A kérdező kommentje:
*7790
2012. dec. 18. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ingyen telefonoknál fel van sorolva, milyen előfizetéssel lehet 0 forintért megkapni. Tehát sok választásod nincs.
2012. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy minden előfizetéshez hozzá kell kalkulálni a kapcsolási díjat hívásonként. Most ez az új divat.
2012. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!