Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék app-okat az sd...

Hogy tudnék app-okat az sd kártyára rakni?

Figyelt kérdés

Lg p760 optimus L9 telefonom van, és nemrég vettem bele egy 32gigás kártyát. Többen is mutatták, hogy csak rámennek az applikációra és ott van nekik, hogy move to sd... hát nekem ilyen nincsen. Próbáltam az App2sd alkalmazást is, de ez sem jött össze. Azt írja, hogy: A készülék nem rendelkezik valódi elsődleges külső tárolóval vagy az elsődleges külső tároló csak emulálva van.

Képeket, meg videokat amiket csinálok az SD-re menti, de alkalmazást nemtudok rá. Kérem valaki segítsen, már 2 napja a google nyüstölöm, hátha találok valami megoldást.


2012. dec. 18. 15:20
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
passz, nem vágom, hogy mi lehet a gond... a belső memória is több giga abban nem?
2012. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2,1gigához férek hozzá, ami számomra nem elég.
2012. dec. 18. 17:15
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Sikerült megoldani a problémát?

Nekem totál ugyanez a problémám.

Samsung galaxi tab 2 7.0 Android 4 fut ezen is és semmilyen alkalmazást nem enged áthelyezni.

Ratettem az app2sd-t én is. Ugyanezt írja nekem is. Pedig 16gb kártya van benne. A készülék látja is... Csak a program nem.

Gyerekeknek szeretnék játékokat telepíteni de így lehetetlen többet. Pedig direkt nem gagyi tablagépet vettem neki. Vagy mégis....

A telefonomon ugyanez a rendszer fűt. Ott viszont gyarilag van ilyen lehetőség...

Valakinek ötlet???

2012. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!