Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one x vagy Samsung galaxy s3?

HTC one x vagy Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nekem minkettő elnyerte a tetszésemet külsőleg, ezért most már a tudásuk alapján szeretnék dönteni.Érdeklődéssel olvasok minden hasznos véleményt, tapasztatot!

2012. dec. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A Galaxy S3-ban van sok szoftveres újítás, ami néha hasznos is tud lenni, és a 3. legjobb üzemideje van a készüléknek. Előtte a Note 2, azelőtt pedig a Razr MAXX.

A Kijelzőre akármit is mondanak.. nemlászik, hogy szőrös lenne a kép a pentile miatt. Olvastam 1 véleményt, hogy az egyik embernek jobban tetszett az Amoled, mint a Super LCD 2.

Amúgy a hátránya a kijelzőnek, hogy be tud égni, bár minden kijelző.. Az S2-m anno beégett 1 év alatt, de csak nagyon ritkán lehet észrevenni, inkább keresni kell, de azt is 1mp-re látod, ha szürke képet jelenít meg hirtelen. Talán még annyi, hogy a Note 2-n is van ragasztás hiba, és fekete kijelzőn ki lehet szúrni, mert sötétebb, de ezek véletlenszerűen vannak. A Note 2-n is van vagy 3-4 kis kör.

2012. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

egyik telefont se használtam még

-valószínű van pénzed ebben az esetben htc one x+ t vennék

-eddig volt/van két htc-m (desire Z/desire HD), hívő lettem/vagyok, kíváló minőség

-kevesebb embernek van one x-e (ez számomra pozitív)

-és ilyen szinten lényegtelen a tudásuk, mármint erősebb hardver van bennük mint egy középkategóriás laptopban, egy telefont meg nem tudsz kihasználni, úgyhogy szerintem mindegy bármelyiket veszed nem fogod soha azt mondani, húúú hiányzik 2MB ram

Én HTC-t vennék.

2012. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha nem hiányzik a one x ből a memóriabővíthetőség akkor a helyedbe azt vennék, hisz nagyon kicsivel gyengébb mint az s3, cserébe viszont prénium anyaghasználat és bármit is mondanak szerintem rendkívül jó kamera :D és személyszerint jobban is tetszik. + ahogy az előző válaszoló mondta kevés embernek van ami egyedivé teszi. Ja és olcsóbb mint az s3. amúgy pedig ha one x-et veszel akkor mindenféleképpen 32 gigásat. ahoz még kapsz 25 gb dropboxot ami elég hasznos. így már van min 40 gigád :D persze ez csak az én véleményem. )már alig várom hogy megkapjam a one x-et *-* :D)
2012. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sztrecskó ***** válasza:
HTC
2012. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!