Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P. Fekete vagy ezüst?

Xperia P. Fekete vagy ezüst?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy xperia p mobiltelefont, de nem tudok dönteni a két szín között. Ezért amit mondanak legtöbben az lesz. Vagy esetleg érvek is, ha van. Melyik lenne elegánsabb? Vagy melyik néz ki jobban?

2012. dec. 18. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az szürke egyedibb, jobban felismerhető tőle a készülék, de a fekete elegánsabb. A szürkével az a baj, hogy (szerintem) szétesik tőle a látvány; egy kis szürke csík itt, egy átlátszó elem ott, egy fekete üveglap amott... Feketében sokkal egységesebb a kinézete, én is egy ilyen telefon vásárlásán gondolkozom, a feketét választanám.
2012. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Lehet, hogy nekem is a fekete lesz. Jo kis telo amugy arhoz kepest, ajanlani tudom :)
2012. dec. 18. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a szürke tetszik. A fekete képernyőtől elüt, elegáns színt ad neki, és szerintem valahogy jobban néz ki a szürkével. A fekete olyan kis együgyűnek látszik, hiszen manapság minden telefon vagy fekete, vagy fehér színben kapható és viszonylag ritka, mikor szürke vagy esetleg valami melegebb színben megjelenik.
2012. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten vettem.Én nekem tetszett a szürke, csak az volt vele a bajom, mint az 1.nek. Hogy az tök jó, ha egységes és csak az az átlátszó csík van.

Aztán megnéztem feketébe is, és láttam, hogy mivel az alsó rész(átlátszó alatti) műanyag ezért az se ugyanaz az árnyalat, mint a telefon többi része(kiv. hátul, tetején azt a csíkot, ahol antennák vannak)ezért az se teljesen egységes. És mivel az összes telefon fekete, ezért kicsit egyedibbet akartam, meg a szürkén jobban látszik, hogy fém(ami szintén nem gyakori) ezért én szürkét választottam. És nem bántam meg.

2012. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ;Daniíi válasza:
arra is gondolj,h mennyire tudsz rá figyelni.ha nem karcolod,stb. akkor mindegy,deha nem vagy ilyen óvatos,akkor inkább feketét vegyél.
2012. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Pont hogy ne feketét vegyél ha a karcok ellen egy kis "paraszt" védelmet akarsz.

Nekem fekete van, és a tok megvétele előtt egy héttel kiesett a kezemből a buszon mert annak muszáj volt zötyögnie... és a fekete alól szépen kibukott az alap szürke(ezüst)fém szín.

Mellesleg nagyon szép feketében, én is az előbbiekben elmondottak miatt választottam ezt. Utána láttam egy-két szürke példányt élőben és az is gyönyörű, nagyon elegáns. Mindegy mit választasz garantáltan tetszeni fog :)

2012. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Én ma vettem ezüst színűt és nagyon ütős!!!!Én azt ajánlom! :)
2012. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!