Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok képet feltenni...

Hogy tudok képet feltenni számítógépre telefonról?

Figyelt kérdés

A telefon típusa: Samsung S5230

Bluetooth : Mtippt

Ahol vettem a blutust, azt mondták, hogy a telefont fel kell telepíteni a gépre a Samsung honlapján, a blutust felismeri a gép. Ott a gond, hogy nem tudom hol kell feltelepíteni a telefont.Próbáltam, de nem jöttem rá.Tesóm azt mondja, hogy ő neki nem kellett telepíteni telefont. Mostmár nem tudok semmit! Segítsen valaki, nagyon kérem!!


2012. dec. 18. 19:14
 1/3 ratchris válasza:
Ha a blue-t feltetted a gépre,akkor ott megnyitod és megkeresteted vele a telodat.tudtommal samsung progi adatkábelhez kell.
2012. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, próbálkozok
2012. dec. 18. 19:31
 3/3 A kérdező kommentje:
A telómban nincs memóriakártya, így fel kellett telepítenem a Samsung New Pc studió és a Samsung Kies progit. Így működik. De elég keservesen! Többször kijön, hogy hibát észlel a microsoft. De amit akartam, azt sikerült megcsinálni.
2012. dec. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!