Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes meg venni a Huawei...

Érdemes meg venni a Huawei Ascend Y200-as telefont?

Figyelt kérdés

nem volt még androidos telóm így nem értek hozzá

de nekem árba és külsőre tudásra ez a legszimpatikusabb

és 0.facebook megy rajta? ha t-mobilnál veszem?

mert ha nem akkor meg se veszem



2012. dec. 18. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked elég egy ilyen szimpla,alaptelefon ami épp hogy csak eldöcög,de inkább fagy akkor jó.De tapasztalatból mondok ne vegyél ilyen olcsó androidos telókat.
2012. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked elég egy ilyen szimpla,alaptelefon ami épp hogy csak eldöcög,de inkább fagy akkor jó.De tapasztalatból mondom ne vegyél ilyen olcsó androidos telókat.
2012. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a ZTA kis plus jobb?
2012. dec. 18. 23:29
 4/6 A kérdező kommentje:
ZTE*
2012. dec. 18. 23:29
 5/6 anonim válasza:

Nemrég vettem teljesen jó, alapokra, nem fagyott egyszer sem widgetek jók. Nincs vele bajom, akkuja jól bírja.

Ennyiért király.

2012. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én múlt hónapban vettem okostelefont a t-mobilnál (nem huaweit)


tapasztalatok:

-0.facebook megszűnt

-viszont ha otthon va wifitek akkor teljesen jól tudsz rajta netezni. ha nincs akkor ne vegyél okos telefont. tényleg. az égsz okos telefon rendszernek van 1 kulcsa: internet. a nélkül nem megy semmi

-mobilnetet vehetsz t-nél 600ft/hó nincs asszem 40 mb de ha azt lehasználod akkorsem kell túlfizetni,csak kicsit belassítják

-ha a családban van valakinek mobilnete, azt "internet megosztással" te is tudod használni

2012. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!