Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért múlt el a hang az...

Miért múlt el a hang az iPhone 4S-emen? Többi lent

Figyelt kérdés
Csengőhangot me tudom hallgatni, de se zene, se lakathang, se billentyűhang. Zenehallgatásnál és videó lejátszásnál eltűnik a hangerőszabályzó sáv, és a gombokra sem reagál.

2012. dec. 19. 02:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ilyet melég nem hallottam. Te se hallod. :)

Szoftveres probléma, egy restore megoldja. 10 perc az egész.

2012. dec. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem állítottál be hangerőkorlátot? beállítások->zenében nézd meg. bár igazából ez csak a zenelejátszóra vonatkozik, a rendszerhangokra nem.
2012. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Restore nem oldotta meg a problémát sajnos. Egyéb tippek?
2012. dec. 21. 01:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van ..
2013. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
ugyanez a probléma nekem is, valaki nem tud rá valami megoldást?
2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Megoldotta már a problémát? Nekem is ugyanez a gond és nem tudom mit tegyek. Segítsen valaki.
2013. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám.Valaki nem tud megoldást rá??
2013. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Töltőrész poros , takaritsd ki valamivel, mert dokkolónak érzékeli
2013. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hali nekem is ez volt a problémám kipiszkáltam a szöszöket aztán ujrainditottam a telót("reseteltem" lakat gomb és home gomb) és renben van egyenlőre!
2013. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt a problémám, de elolvastam az egyik hozzászólást (amit köszönök szépen), amiben azt írta, hogy tisztítsuk ki a töltörészt. Gondoltam, egy próbát megér, így belefújtam egyet. Aztán felmentem youtubra és lett hang. Én is hihetetlennek tartottam,de igaz :D Egy próbát mindenkinek megér!:) (iPhone 4s)
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!