Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyik mobilt...

Szerinted melyik mobilt vegyem meg t-mobilba? Az alábiak rendkivűli akcióban vannak de csak 19. én és 20. án

Figyelt kérdés
-samsung galaxi mini2 {25 ropi} -alcatel ot918 mix {15 ropi} -zte kis plus {20 ropi} -huawei ascend y 200 {20.690 ropi} -samsung galaxi y {22.490 ropi} -alcatel ot 991 {25 ropi}
2012. dec. 19. 11:03
 1/9 A kérdező kommentje:

mást is ajánlhattok de ne legyen sokkal drágább ezeknél nem akarok annyira kulimobilt venni :D:D


ám szerintetek miért akarnak ennyire megszabadulni a 800 mhz es procival rendelkező mobiloktól ilyen olcsón? ez nem átbaszás szerintetek? én azt gyanítom hogy most beetetik a népet hogy minnél több foggyon utána meg januárban vagy februárban lehet hogy 10-20 ezer forintért az ember után dobják majd őket... :D:D szerintetek?

2012. dec. 19. 11:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert akinek már egyszer volt androidos telefonja, még1x nem fog ilyen gyenge procist venni. Ezért gondolom sok maradt raktáron amit valahogy el kell nekik adni.
2012. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a válaszolónak: igazad van de szerintem ezek jövőre még ennél is olcsóbbak lehetnek. ez vélhetően üzleti fogás hogy 19. én meg 20. án kerülnek csak ennyibe. ez bazi nagy kamu. jövőre még ennél is olcsóbbak lesznek.
2012. dec. 19. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Okostelefont domino csomagban ennél olcsóbban biztos nem fogsz találni jövő decemberig.

A SG mini2-nek és az ot918-nak brutálisan alacsony az ára a tudásukhoz képest, ezért nagy a valószínűsége hogy januárban drágább lesz mint most.

2012. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valószínű a zte kis plust fogom megvenni a samsung galaxi mini 2 tulárazot szar szemét fos ahhoz képest hogy kissebb a kijelzője mint a zte nek
2012. dec. 19. 19:04
 6/9 A kérdező kommentje:
még így sem éri meg igazából az árát
2012. dec. 19. 19:05
 7/9 A kérdező kommentje:
egyedül a belső memóriája nagy de az a kutyát se érdekli
2012. dec. 19. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Zte kis mégnagyobb szar...
2012. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egyedül a belső memóriája nagy de az a kutyát se érdekli"


Ez komoly? Akkor nem érdekel a belső tárhely mérete ha nem akarsz programokat telepíteni rá.

Én két éven át kínlódtam olyan telefonokkal amikben csak 150MB körüli szabad tárhely volt, nem kívánom senkinek. Most ZTE Blade 3-at használok amiben 2500MB szabad tárhely van (nem kis különbség). Ha lenne a T-mobilnál hasonló áron (28ezer) akkor ezt ajánlanám.

2012. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!