Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Samsung...

Nokia Lumia 800 vagy Samsung galaxy Ace2?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik telefont vegyem meg. Mit tapasztaltatok? Melyik a jobb telefon?

2012. dec. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért már normális telefont is vehetnél, pl. Sony vagy HTC...
2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Ace 2-t venném az Android miatt.A WP-t nem szeretem de ha neked bejön akkor se a 800-ast hanem a Lumia 920-ast vedd.
2012. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ja...60 ezer helyett vagyen egy 160 ezres telefont...okos!

Értelmes?? Nem tudom, hogy abban az árkategóriában a támogatás hogy van, de azt igen, hogy 60 ezerért nem kapsz 3 év támogatást. A Nokia WP-je a 7.8 után is kapja a szuflát.

Egyébként ha android, akkor vagy Sony, vagy HTC. Ha WP, akkor Nokia. Mindegyiknek megvan az előnye. Az android szabadabb, a WP gyorsabb, stabilabb. Mindekettőre megvan minden olyan alkalmazás, ami a hétköznapban kell.

2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7.8 után 18 hónap támogatást kap a WP7.Egy éves a 800-as.Melyik android frissíthető hivatalosan 2.5-3évig a legujjabb verziójára?Jah,egy éves Sony Xp.S kapta az ice-ot azt csókolom.Szerintem ebben az árkategóriában mindenképp WP a jó választás,és a Nokia.Mondjuk én alapból imádom a WP-t,mert stabil mint a Hoover gát.Soha többé Android,esetleg egy ilyen Asus Padfone2 az atomerőműjével van olyan stabil droid telefon,mint bármelyik WP.de középkategóriában....
2012. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!