Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play (market)!? Bovebbe...

Google play (market)!? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

1. Google play-ban (market) van olyan alkalmazás ami vírusos ott , ha igen akk melyik?

2. Melyik a legjobb játék amit érdemes letöltenem?(többet mondjatok)



2012. dec. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Előfordul. Ne töltsd tele a telefonod mindedféle haszontalan kamu dologgal mint pl. Napelemes töltő, Ghost radar, wifi feltörő,fogfehérítő(igen,ilyen is van) , és nem lesz gond.


2.Attól függ...

Milyen játékokat szeretsz?

Nekem 1 állandó játék van a telómon, ez a Minecraft Pocket Edition

Persze egy csomó tetszik, de megunom őket, aztán meg minek foglalják a helyet? :)

De itt vannak amik nekem a legjobban tetszettek:


Dead Trigger

Running Fred

Minecraft PE

Osmos

Dead Space

Smurfs Village

NFS Hot Pursuit

2012. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom :)).
2012. dec. 20. 21:10
 3/4 Jófej:D ***** válasza:

Az én kedvenc játékaim:

1.hill climbing racing

2.bad piggies

3.minecraft pocket editon

4.angry birds star wars


Ezek a játékok amiket soha nem törlök le. (Na jó, talán majd egy szép napon)

2012. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát elvileg nem szabadna a googlénak olyan alkalmazásokat terjesztenie ami vírusos , de ezen felül én is találkoztam már ilyenkekkel . inkább a wallpaperek vagy ahogy előttem is mondták a kamu cuccok ajánlok egy vírus írtót : dr.web
2012. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!