Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Note II jó készülék?

A Galaxy Note II jó készülék?

Figyelt kérdés
Van másik telefon, amivel rajzolni lehet, és nem túl régi? Mert karácsonyra szeretnék egyet, mert imádok rajzolni, csak nem tudom, hogy melyik legyen. Múltkor megnyomkodtam, tetszik nagyon, de túl nagy a kis kezemhez. Egy lánynál nagyon hülyén nézne ki?
2012. dec. 19. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Még férfi kézben is nagy. Vegyél rajzlapot, az olcsóbb.
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem, a Galaxy Note II nem jó készülék, ha egy i7 -eshexakóros processzoros(5 GHz), octo-GPUs ,24 gb ddr3-as 6666 W PSU-s high-end-super-computer-el hasonlítod.


Szegeenynek "csak" egy 4 magos(1.6)GHz, procija van ,"csak "2 GB rammal,

Megsúgom, hogy egy mai átlagmobilnak ami jónak számít 2 magos procija van fél ,vagy talán 1 GB rammal.


A kijelzője rendkívüli,jó nagy telefon.

Egy lánynak a kezébe szerintem nem nézne ki jól, ez inkább szubjektív.Lányoknak ajánlom: Apple iPhone 5 ,fehér.

Sok szerencsét.

2012. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tetszik az iPhone 5, és nem is szeretem, mert bocsi, hogy ezt írom, de gagyi nekem. Nagyon le van butítva.......
2012. dec. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!