Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakjak másik témát a...

Hogyan rakjak másik témát a Sony xperia x8-ra? :D

Figyelt kérdés

Kaptam egy Sony Xperia x8-at de se root se semmi frissítés nincs rajta, csak az a gagyi:D (Garancia nincs rá) Szeretnék rárakni valami jobb témát vagy másnéven romot, de semennyire nem értek hozzá:D Ezek root nélkül is megoldhatóak?:D Valami folyamatot írjatok már le amivel tudok mondjuk egy ilyet rá tenni:D *****


vagy igazából mind1 milyen csak ne ez a gagyi legyen már:D Lehet rootos megoldás is de attól nagyon félek, de ha lehet, írjatok már le néhány olyat ami egyszerűbben is megoldható:D



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. dec. 19. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A téma és a rom két teljesen más dolog.

Custom, főzött romot csak root után tudsz telepíteni.


Az alap launcher nem témázható, de a Playon találsz sok launchert (ablakkezelő), ezek megváltoztatják a teló kinézetét, és témázhatóak is.

[link]

letöltöd, ha nem tetszik törölheted.

2012. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen végre már én is megtaláltam:D köszi azért :D
2012. dec. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!