Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s egyik alsó hangszóró...

Iphone 4s egyik alsó hangszórója nem működik. Kicseréli így a vodafone?

Figyelt kérdés

Májusban vettem egy iphone 4s-t, kb októberben meghibásodott alul az egyik hangszórója, most lett időm visszavinni. Szerintetek kicserélik vagy megjavítják?

Ha kicserélik az 1 éves garancia újrakezdődik?

Köszönöm!



2012. dec. 19. 23:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők!

Köszönöm szépen, hogy látatlanban ilyen véleményeket alkottok rólam, jelezném igen valószínű, hogy jövőre kezemben a diplomámmal nevem előtt a dr. titulussal gyarapítom a jogászok körét. :)

Nem lehet mindenki annyira okos, intelligens, művelt, naprakész mint itt egyesek... :)

A hasznos kommenteket köszönöm!

2012. dec. 24. 15:06
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az iq harcost nem rád értettem,de a a büszkeséged túl szárnyal mindenen.Az meg hogy milyen végzettséged van nem számít, ha közbe olyan bunkó vagy mint a föld.Nem ismerlek téged, de vannak helyzetek mikor nem kell teljesen ismerni vkit hogy tudd milyen is valójában.Lehet hogy te valójában okos ember vagy, de akkor nem tudom hogy mi nehéz abban hogy beírd a google-be hogy "iPhone 4S hangszóró", vagy kinyitni a kézikönyvet, mert az hogy egyből rohanunk ide azelött hogy átnéznénk az alap dolgokat, nem nagy érteleme vall.Emiatt nem valószínű hogy te Dr. titulussal fogsz jogászként rohangálni.Nem kell okosnak lenni hogy kinyissd a kézikönyvet vagy használd a google-t, emiatt sztem megérdemled az IQ Fighter titulust a Dr. helyett.

2012. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelő!

Köszönöm a megtisztelő jelzőidet, mondókádból véleményem szerint (mint ahogyan belőled is) hiányzik a racionalitás.

Gondold csak végig az esetet.

2 ugyanolyan "rész" van a telefonon --> feltételeztem, ha az egyik hangszóró, valószínű a másik teljesen ugyanolyan, szimmetrikusan elhelyezett is az --> mivel az nem szól, valószínűsítettem, hogy rossz. Hol kellett volna rájönnöm, hogy ki kellene nyitnom a kézikönyvet, és megnéznem, hogy az nem egy hangszóró, hanem a mikrofon. Gondolom a válasz, hogy a legelején. Feltételezem te is olyan ember vagy, aki bármit vásárol rögtön elolvassa az a pár oldal használati utasítást legyen az telefon, monitor, asztali lámpa vagy egy karácsonyfatalp...

Egyébként a kíváncsiság kedvéért 4 iphone tulajdonos ismerősömnek vetettem fel, és egyiküknek sem esett le rögtön!

Nem értem, hogy miért kell itt látatlanban játszani az eszed, miért kell itt erősködnöd, amikor a problémát meg lehet oldani az első kommentelő eljárása szerint...

2012. dec. 28. 15:11
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérező

Akkor ennyi erővel arra is gondolhattál volna hogy két mikrofon van benne ( mert ugye a hangnak be kell menni valahol) és az egyik elromlott, zene jön ki belőle.

De gondolom az nem jutott eszedbe hogy mikrofon is lehet benne...

Pedig ha racionálisan gondolkozunk ahogy te írtad akkor ennek is eszedbe kellett volna jutni.

2012. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én vagyok a 7-es, 10-es és 12-es válaszoló és az ELSŐ is tehát adtam választ a kérdésedre és az én válaszommal oldódott meg a problémád.És igen az esetek 99%-ában átolvasom a kézikönyvet aminek nem tudom a teljes használatát ahogy az első androidos telómnál is tettem és átnéztem mi hol van így tudom hogy melyik a mikrofon és melyik a nyakba-akasztó tartó lyuk a telón, mikor első látásra szinte ugyanúgy néztek ki.A te "racinalitásod" szerint gondolhattam volna hogy mindkettő mikrofon vagy hangszóró vagy valami más de megelőztem a poblémát és nem rohantam ide egyből hogy ez mi és amaz ott mi.Ha 4 ájfon tulajdonos se tudta megállapítani hogy az mi valószínüleg ők is olyan "racionálisan" gondolkoznak mint te.

Egyébként kötözködés nélkül kérdem ha te májusban vetted és az mindvégig mikrofon volt hogy hibásodhatott meg októberben, hogy nem vetted addig észre?Kétlem hogy 4 hónap alatt egyszer sem szólalt meg és nem figyelted meg hogy működik-erendesen a hangszóró.Várom válaszod.

2012. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Meg hogyha mindkettő hangszóró lett volna akkor feltehetted volna a kérdést magadnak hogy hol a mikrofon.ehhez viszont nem kell "csavaros" észjárás.
2012. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sőt még a kijelzőre is hihettem volna, hogy az a hátlap, mert fekete... Nevetséges :)


Kérdésedre a válasz igen, nem vettem észre, mivel nem szoktam kihangosítani csak az autómban, ott pedig nem a saját hangszóróján.


Ez az oldal pedig azért jött létre, mint a neve is mutatja, hogy a gyakran előforduló általános kérdéseidre választ kapj.

Ha pedig nem tetszik egy kérdés ott áll a lehetőség előtted, hogy nem válaszolsz rá!


Örülök neki, hogy ennyi szabadidőd van olvasgatni, kicsit más témákban is bővíthetnéd az ismereteidet, de vigyázz nehogy a végén megváltsd a világot!(gondolom az összes általános szerződési feltételeket is mélyrehatóan áttanulmányozod minden esetben :) )

2012. dec. 28. 19:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Az apróbetüs részt nem szoktam elolvasni viszont az alap használati utmutatót igen.Főleg azokat amiket még nem tudok.Az meg hogx tetszik v nem a kérdés az más dolog láthatod h mégis válaszoltam rá.Nem csak ebben a kategóriában olvasgatok és még nem tervezem megváltani a világot, majd meglátjuk sikerül -e 2013-ban :).

Egy dologban egyetértek tényleg azért van az oldal h feltegyük a kérdéseinket de ha senki sem nézné meg hogy mit vesz csak egyből rohan ide akkor naponta 60-szor is felmerülhetne ugyanaz a kérdés.Viszont olyanok vesznek okostelefont akik tudják is használni, és nem csak villognak vele, hogy csili-vili ájfonom van de nem tudom melyik az eleje, vagy hogy szol-e rendesen a csengőhang mert ugye a telefont többnyire telefonálásra használják.

Részemről lezártam ezt a témát(vitát), ha nhasonló kérdésed van az ájfonnal kapcsolatban miután elolvastad a használati utmutatót ajánlom továbbá a google használatát is, ha ott sem találsz információt örömmel állok rendelkezésdre.

2012. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Köszönöm szépen, hogy látatlanban ilyen véleményeket alkottok rólam, jelezném igen valószínű, hogy jövőre kezemben a diplomámmal nevem előtt a dr. titulussal gyarapítom a jogászok körét. :) "


Sajnos, gyarapítod. Ez is csak azt mutatja, hogy a diploma mellé nem jár az értelem, meg olvasni luxus. Bár ma már minden jöttmentnek diplomát adnak.

Bezzeg a mi időnkben amikor még nem volt kredit rendszer meg hasonlók, amikor még kőkemény volt a suli. Most kb sétagalopp diplomát szerezni.

2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!