Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1. Google play-ban (market)...

1. Google play-ban (market) van olyan alkalmazás ami vírusos ott, ha igen akk melyik? 2. Melyik a legjobb játék amit érdemes letöltenem? (többet mondjatok)

Figyelt kérdés
leci gyors valaszokat:DD.

#ZTE Blade #Google Play #adroid market
2012. dec. 20. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak vírusok de senkitôl se várd el hogy itt most felsorol egy listát, meghát a google azért vigyáz hogy ne kedüljön be csak úgy a vírus a rendszerbe. Játék meg attól függ h milyen tipusú játék kéne.
2012. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És még hozzá tenném hogy a telótól is függ h milyen játékok mennek rajta, mert ha zte blade telód van akkor lemondhatsz az újabb és jobb játékokról.
2012. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
2012. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3.-asnak.Jó lenne ha odafigyelnél hogy mire keresel mert a zte blade-re nincs ICS, asszem max 2.2-esig frissíthetô úgyh elôfordulhat h vmelyik játék nem működik az ajánlatok közül.
2012. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Golan Trevize ***** válasza:

1.) Amelyikről kiderül, azt törlik.

2.) Ingress.

2012. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat. de azért tudnátok mondani olyan alkalmazásokat amikben elofordulhat a vírus? vagy vírusos.
2012. dec. 20. 12:55
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

Amúgy a kérdező nem emlékszem, hogy említette volna a telóját. A jobb játékokat kérdezte, én belinkeltem egy pár hozzászólást egy másik kérdéshez. Okoskodhatsz, de te sem tudod milyen van neki...


De ha már a Blade-ednél tartasz, akkor tessék, JB: [link]

Fölösleges okoskodni ha nem értesz hozzá... Nemde?


Én ezeket írtam a másik kérdéshez:

"Reckless racing

PES 2011 v újabb

gta3

driver

nfs shift

real racing

speedx"


Ezek azok a játékok, amiket ÉN kipróbáltam a SAJÁT telefonomon. Képzeld el, nekem is 600mhz-es van, gyárilag 2.1-el, csak nem blade hanem x10 mini pro.


Ha valamihez h.lye vagy, akkor ne szólj bele...

2012. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:
sorry, nem néztem alul a kulcsszavakat. Ettől függetlenül ami x10 mini pro-n megy, az a bladen is...
2012. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:

"de azért tudnátok mondani olyan alkalmazásokat amikben elofordulhat a vírus?"


elméletileg bármelyikben előfordulhat vírus


"vagy vírusos."


ismétlem: amelyikről tudni, hogy vírus van benne, az azonnal törlésre kerül. Play Store-ban garantáltan nincs olyan alkalmazás, amiről tudni, hogy van benne vírus.

2012. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben. koszonom
2012. dec. 20. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!