Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor, Tmobile, Vodafone?

Telenor, Tmobile, Vodafone?

Figyelt kérdés

Melyik telefonszolgáltatót válasszam?

Családban mindenki telenoros volt, de suliban Tmobile osok legtöbben? Ez hogy dől el? Melyiknek milyen előnye van?



2012. dec. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a családodban mindenki telenoros, akkor értelemszerűen telenor, mivel olcsóbban tudsz hálózaton belül beszélni. A T-mobilnak annyi a plusz előnye, hogy náluk már elérhető az LTE.
2012. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tutti -frutti válasza:
Szerintem a T-mobile nagyon jó
2012. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez tök szubjektív. Komoly különbség nincs a szolgáltatók között, egyik ebben jobb egy hajszállal, a másik abban, a harmadik meg amabban. Látod, az előző válaszoló például a T mobile-t kedveli, én a Vodafone-t. Célszerű olyan szolgáltatót választani, amelyikből a legtöbb van azok között, akikkel majd gyakran fogsz beszélni, hiszen a hálózaton belüli hívás mindegyik szolgáltatónál kedvezőbb.
2012. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én prózai okokból szeretem a vodát: mert még Kukutyinröcsögén is van térerő,ellentétben a T-vel,aminél a városközponti házunk konyhájában (!!) nincs egy gramm sem. Buta fejjel vodásról T-re váltottam (naná,hogy okostelefon miatt), de remegő szívvel várom a január végét,hogy visszaváltsak (hagyományos nyomkodós butatelefonra is) mert ez így számomra nem állapot...szóval én a vodára szavazok.
2012. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudok pontosabb információt adni de a T-Mobilet NE válaszd szerintem én T-mobilos vagyok és NAGYON drága tudom hogy ez csomagtól függ de még talán tavaly amikor kiválasztottam ezt a csomagot ez volt a legolcsóbb a de most mégis sokkal drágább a telenornál vagy a vodafone-nál én a telenort tudom ajánlani az ismerőseim közül legtöbben telenorosak de a vodafone is elég jó csak a t mobile-t ne !!
2012. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több, mint 10 éve csak Telekomot használok Domino kártyával. Eddig semmi bajom nem volt velük. Náluk volt először az országban 4G (ha jól mondom most is a legkiterjedtebb 4G hálózat). Persze ez annak nem annyira fontos, akinek a telefonja se 4G képes, és ilyen manapság még sok van. Emellett viszont nem megy el sehol sem a hálózat, és eddig egyszer sem omlott össze (a telenornál többször előfordult már, hogy egy-egy időre az egész országban elment)
2014. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!