Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomra felteszek...

Rajmi97 kérdése:

Ha a telefonomra felteszek egy filmet és a telefonom magától átkonvertálja rosszabb lesz a minőség?

Figyelt kérdés
Rosszabb lesz a minőség ha a telefont konvertálja át magának a videót minthogy én konvertálnám át előtte neki?
2012. dec. 20. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefonról van szó, de nekem úgy rémlik, hogy egyik telefon se konvertálja át magának csak úgy automatikusan a videót.

A videót vagy képes lejátszani vagy nem. Ha nem akkor neked kell konvertálni, ha meg lejátsza az nem azért van, mert ő magának átkonvertálta, hanem azért mert képes arra, hogy lejátsza az adott videót.

2012. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s3. Felhuzom a telefonomra a filmet és felajánlja hogy "ezt a videot átkell kovertálni hogy lejátszható legyen, szeretné kovertálni?" és akkor igenre katintok és máris felteszi konvertálva szóaval akkor nem a telefon hanem a gép konvertálja át :D
2012. dec. 20. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért egy s3 már elég erős, hogy vigyen minden videót konvertálás nélkül.
2012. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!