Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mobil vásárlásán töröm a fejem, mert a régi (SE Live) már nagyon küszködik. Ami az elképzelésem:


-Android

-2 magos processzor

-1GB RAM

-minimum 3.5" kijelző

-memóriakártya bővíthető

-OTG támogatás (akár buherálás árán is)

-Nyitható bootloader


Igazából én kinéztem magamnak az Xperia Ion nevű telefont, de egyszerre 85.000Ft sok lenne, és szolgáltatósan nem szeretnék venni! Esetleg tudtok olyan boltot, ahol részletre meg lehet venni? Előre is köszönöm a segítséget!



2012. dec. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Se Live-nak is nyitható a bootloadere....

Utána buherálhatsz azzal is...

2012. dec. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért van rajta Cyanogen mod 10. A küszködés, hogy a bekapcsoló gomb egyszerűen levált az alaplapról, és 3. alkalommal nem lehet vissza forrasztani.
2012. dec. 21. 06:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Zte Grand X In.Megfelel minden elképzelésednek igaz hogy a processzora Intel Atom Z2460 1,6ghz de ez jóval erősebb mint egy ARM-es 2 magos processzor. Antutuban 11ezer körüli pontot hoz.
2012. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, bár egy-két kérdésem lenne.

Az első, hogy lehet valahol függetlenül kapni, a második, hogy milyen korlátozásokkal jár az Intel platform? Lehet rossz az emlékem, de mintha azt olvastam volna, hogy nem nyitható a bootloader, és nem minden jó az Intel alap miatt.

2012. dec. 21. 13:44
 5/5 anonim válasza:
Valóban az intel alap miadt pár alkalmazást nem lehet futtatni rajta de androidra annyi dolog van hogy ha az egyiket nem a másikat lehet szóval lehet pótólni mindent de ezt ne úgy értsd hogy a market place fele nem megy rajta hanem 1000 ből 1 :)
2012. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!