Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NCore-ról letöltött Android...

NCore-ról letöltött Android alkalmazások biztonságosak?

Figyelt kérdés
Nem lesz tőlük vmi baja telefonomnak(vírus, ilyesmi)?

2012. dec. 21. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, hogy nem, ha egy program vírusos, akkor azt a kommentben biztos hogy jelzik vagy törlik, tehát ha nem vagy benne biztos, akkor várj és majd valaki biztos írja.


De az Android jogosultság kezeléséből is lelehet szűrni, hogy mihez akar hozzáférni a program.

2012. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen crackelt verziók, ahol 1-2 rendkívüli hozzáférése lehet az appnak.

De ne warezolj..

2012. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem vagyok nagy warezos, PC-s, konzolos wareznek eléggé ellene vagyok.Minden játékot eredetibe megveszek Xboxra.De azért ezeknél az Androidos Apponknál szerintem elmegy 1-2, ezek nem olyan nagy dolgok.

2012. dec. 21. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anno warezoltam androidra, de rájöttem, hogy elég sűrűn akciózzák ezeket, és ezen a héten már jópár játékhoz lehetett 200ft-ért hozzájutni, ami 3d-s, és nevesebb gyártótól van, és kb 1500ft a játék. Szóval most ne mond azt, hogy nem tudsz 200ft-ot kiadni 1 játékért, ami 1 jódarabig elég, és ha belegondolsz, hogy 200ft.. nem sok pénz ugye. Az ember naponta elkölt az iskolában annyit kajára, vagy egyéb dolgokra.
2012. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!