Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo vagy huawei...

Sony xperia tipo vagy huawei ascend y200?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?

2012. dec. 21. 16:31
 1/6 anonim válasza:
huawei ascend y200 nagyon jó ár-érték arányban, sokkal olcsóbb és sok a megelégedett használó
2012. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De engem nem zavar az ár. engem a működése érdekelne.
2012. dec. 21. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Tipo.Ez nem is kérdés.Szerencsétlen Huawei épp hogy csak eldöcög.
2012. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó a huawei ascend y200 ár érték aránya, de a tipo-nak még jobb. 25000-ért már kapható a telenornál, szebb a kijelzője, kétszer annyi a RAM-ja, jobb az anyaghasználata, ics van rajta.
2012. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

mindkettő nagyon jó készülék. Igaz az árban különböznek, mert a tipo kb 6-7- e-el kerül többe mint az y200, de annyival többet is tud. A tipoban 4.0 android van, és dupla annyi ram van benne mint az y200-ban. De az y200 és nagyon jó, nekem olyanom vén. És nem csak "eldöcög" mint ahogy az egyik hozzászóló mondta , hanem inkább hasít a a középkategóriás telefonok között.

2013. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tipo sokkal jobb. Cool ;-)
2013. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!