Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Sony Ericsson k750i...

Diselmaci kérdése:

Üdv Sony Ericsson k750i frisiteték és mikor bekapcsol bejön a logo majd mikor be töltene azt írja ki please wait szal szoftos lehet segíteni ralyta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd újra a szoftvert
2012. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam és le is töltöttem a PC suitét sőt a Sony hivatalos oldaláról de ott nincs ez a típus :( valami más meg oldás?
2012. dec. 21. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:

xs++

A sony fórumokon van megtalálod, leírást is a használatáról megagát az fw-t.

2012. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz :) majd ha lesz pénzem rá elviszem vagy odadom akutyáknak rágcsálni
2012. dec. 22. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nehéz.megcsinálni otthon se, csak követni kell a leírtakat.
2012. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha hozol nekem egy ezer éves számítógépet :) én azt neked úgy meg csinálom hogy azt mondod lehetetlen szerinted ha én magam tol meg tudnám csinálni feljöttem volna én ide?:)
2012. dec. 24. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok ember szokott itt kérdezni rom cserés ügyben, hogy hogy kell csinálni, mert még ők ilyet nem csináltak. Pár bíztató szó, meg olvasgatás után meg szokták csinálni és sikerülni is szokott. Egy romcsere meg szerintem nehezebb mint egy régebbi SE telefonon szoftvert cserélni.

Tehát attól még, hogy itt kérdezel meg tudod te is csinálni. Vagy a sony fórumokon biztos találsz valakit aki 1-2 sörért cserébe vállalja.

2012. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!