Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos Kies-el frissíteni...

Biztonságos Kies-el frissíteni? Lefagy?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná nekem, hogyan és mivel frissítsem a samsung(advance) telefonomat?

Januárban jön rá a Jelly Bean és szeretném tudni!

Melyikkel érdemes? Kies, Odin? A kies még mindig lefagy?? Vagy vigyem szervízbe frissítetni? Nagyon nem akarom elrontani! Remélem érkezik már végre valami válasz mert a kies-el kapcsolatban mindenki hallgat..most akkor mi van? Lefagyasztja a telót?


2012. dec. 22. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt problémám a KIES frissítéssel de volt ismerős akinek lefagyott.

Elvileg megbízhatóbb az OTA (wifin keresztül, beállítások telefon névjegy frissítés).

Elképzelhető hogy a frissítés leghamarabb itt lesz fent:

[link]

Innen letöltött állományt ODIN-nal tudod felrakni de az ODIN-nal is lehetnek problémák.

Mielőtt neki kezdenél ezeknek a műveleteknek keres rá a google-val és olvas leírásokat.

2012. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még most úgy tudom, nem jelent meg hivatalosan,

tehát ezt majd akkor, valamelyik programra bíznám, hogy tegye fel a telóra. Tehát ha külön leszedném most, gondolom valamilyen tört verzió lenne(?) Kezdő vagyok eben a témában.

Tehát ha kijön a JB hivatalosam akkor azt majd a telefon jelzi, és wifin keresztűl meg is csinálja?

2012. dec. 22. 10:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, bocs visszaolvastam még 1x, szóval wifiröl megcsinálja :) köszönöm szépen, ment a kéz :)
2012. dec. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!