Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefonomon...

Sony Xperia U telefonomon hogy oldható meg, hogy ha én az ingyenes mobilfacebook-ot akarom használni, ne vonjon le pénzt?

Figyelt kérdés

beállítottam,hogy a böngészőben ez legyen a kezdőlap, regisztráltam a számomat a facebookon, mégis, ha rámegyek a 0.facebook.com-ra pénzt von le:(

köszönöm a segítséget


2012. dec. 22. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az vonja, hanem a nethasználat. Mivel a zero face adatforgalma díjtalan, így ez biztos nem lehet a gond. Tehát valami más is használja neked a netet.
2012. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, de most is próbáltam, és 600 ft-t levett...nem próbálkozom tovább....:(
2012. dec. 22. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

""

Opera mini böngészőből a Facebook Zero nem érhető el, amelyről figyelmeztetést kap, és az adatforgalommal, díj ellenében elérhető m.facebook.com oldalt ajánljuk fel. Ilyen esetben - ha készüléke alkalmas rá - másik böngésző telepítésével érhető el a Facebook Zero.

A BlackBerry készülékek gyárilag beállított böngészőjéről szintén nem elérhető a Facebook Zero, ezért ezen készülékeken más böngésző használata javasolt.

Wifi (WLAN) hálózaton telefonkészüléktől és böngészőtől függetlenül a díjmentes Facebook Zero oldal nem elérhető.""


Idézet a szolgáltató oldaláról

2012. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én nem opera minivel próbáltam..:(
2012. dec. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!