Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advanceről...

Samsung galaxy s advanceről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még sose volt okostelefonom, de most lehet hogy kapok egyet. SGS advance eléggé tetszik. Most úgy tudnánk megvenni h 27900 kezdőrészlet és utána egy évig 5000 havonta. Mindenképpen samsungot szeretnék, mert tetszik a külsejük, meg ismerősök is elégedettek vele. Csak az az igazság, hogy elég sóher vagyok, ezért is nem volt eddig még okostelefonom. Szerintetek ez a telefon megérné? Vagy ha nem, tudtok esetleg másikat ajánlani?

2012. dec. 22. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem samsungot vennék, mert a samsung elég gagyi telefonokat gyárt. Azért van rengeteg embernek samsungja, és azért elégedettek vele, mert a samsung korán bekapcsolódott az android lázba, és akkor még jó volt a samsung, és a sok ember azt hiszi, hogy még mindig jó, és nem is hasonlítja össze konkurens termékekkel. Most a samsung a saját maga által keltett divatból éo. Eladják a sok sz@rt túlárazva, rossz minőséggel, mert így is és úgy is megveszik. Szerintem inkább vegyél az advance helyett egy xperia p-t. Az minden téren lesöpri.
2012. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :))
2012. dec. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!