Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bekapcsolom a sony xperia...

Ha bekapcsolom a sony xperia u-mon a wifit, és leszedek ingyenes alkalmazásokat a Google play-ről, akkor azért biztosan nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Mert nem volt letiltva az adatforgalom... És a problémám az, hogy ha bekapcsolom a wifit, akkor automatikusan azzal fog netezni a teló, ha töltök le valamit/böngészek? Illetve valami ikonnal jelzi, ha esetleg a mobilnettel szedné le a dolgokat? Mert a wifi ikon kint volt felül, mert ugye be volt kapcsolva, de alapból amikor ráment a netre, akkor nem kérdezte meg hogy wifivel vagy mobilnettel csatlakozzon-e, előző teló(nokia) mindig megkérdezte.

Viszont a letöltés nagyon gyors volt, tehát csak nem lehetett mobilnet ugye? Elvileg nincs is mobilnet a csomagban amibe vagyok, tehát nem fizetek érte, de nem vagyok benne biztos hogy pénzért nem működne.


És attól félek, hogy nem a wifivel ment fel a netre a teló és több tízezres számla jön :S


2012. dec. 22. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a wifit használja automatikusan, de legközelebb inkább kapcsold le az adatforgalmat, ha nem használod. Playről letöltött ingyenes cuccokért nem kell fizetni a google-nek.
2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, mostmár mindig ki van kapcsolva, csak ezt eddig nem tudtam :\ és azt tudom hogy a google-nek nem kell fizetni, csak arra vagyok kiváncsi, hogy a netért vajon kell-e :\
2012. dec. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!