Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Sony Xperia Mirot...

Rambo97 kérdése:

Vettem egy Sony Xperia Mirot és kapta hozzá egy USB kábelt de viszont telepítő cd-t nem kaptam. Mit tegyek, mit töltsek le?

Figyelt kérdés
Segítsetek!
2012. dec. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Manapság nem szokás cd-t mellékelni, mert a gyártók a honlapjukra mindig felteszik a szükséges dolgokat.
2012. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de mit töltsek le?
2012. dec. 22. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Illesztőprogram nélkül nem működik, próbáld meg, elvileg az új telefonokat felismeri a windows (a 7-es legalábbis).
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Xp van.
2012. dec. 22. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Illesztőprogram nélkül nem működik? bocs a kérdőjelet kihagytam.
2012. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam, PC Companion a neve

Katt a "Download PC Companion"-ra


[link]

2012. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdezés helyett essél neki a kezelési utasításnak. Meg fogsz lepődni, menni mindent tud a telefonod.

Utána ajánlatos gugliba beírni a telefonod nevét és mellé, hogy FÓRUMOK".

2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy MTP Device nevű progit akar telepíteni de nem tudja telepíteni mert "hiányoznak a szükséges adatok.
2012. dec. 22. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Az MTP=Media Transfer Protocol, azaz médialejátszóként ismeri fel a telefonod, nem pedig pendriveként. Az XP előbbit alapból nem támogatja. Az eszközkezelőben, rákeresve a telefonra (MTP Device), jobb gombbal rákattintva, majd illesztőprogram frissítését választva a C:\Program\Sony\Sony PC Companion\Drivers mappát betallózva reményeim szerint talál megfelő illesztőprogramot. A PC Companion értelemszerűen legyen telepítve.
2012. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!