Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sola-val...

Mi a véleményetek a Sola-val kapcsolatban jelenleg? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Tudom sokan ki fogjátok írni , hogy ez a 23. millió kérdés erről , de amiket visszanéztem az 3 vagy annál több hónapos kérdések és érdekelne aki ilyennel rendelkezik csakis ilyennel (nem U) mi a véleménye?

-sok rosszat hallottam a hangszóró halkságáról

-érdekelne , hogy volt -e valami gond a kijelzővel már azóta

-ha frissítem netalántán az androidot 4.0-ra akkor azt hallottam sok helyen , hogy a 4-es nem kezeli jól a játékokat ,de nekem főleg erre kéne akkor...?

-Wifi problémái vannak-e?

-aki SD kártyát tett bele meg tudta oldani , hogy a gép felismerje meg a fájlokat , alkalmazásokat oda másolhatta ahova akarta

-a nem kivehető akkumulátorral mi a helyzet , volt valakinek azóta baja vele mióta megvette (apropó egy ilyen aksicsere ha lejár a garancia mennyibe van , mert gondolom garanciálisan ingyen , de általában olyanra csinálják a készülékeket , hogy a garancia lejártáig bírja :)?)


Az értelmes , kifejtett és hasznos válaszokat előre is köszönöm...

UI: kb ilyen árban ajánlhattok még készüléket ami jobb ennél :) (Kivétel az U amit tudok mert nekem kell a sok memória miután mindig olyan készülékeket vettem amiben jóformán nem volt hely)

<Jelenleg:X8>



2012. dec. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó telefon...


a játékokról pedig:

Nem mindegyiket készítette fel a fejlesztője 4.0-ra.


sd kártya:

telepíteni kell egy fájlkezelőt pl. file expert.


Wifi-vel nincs gond, max a routeren kell reset-et csinálni.


akksi nem kivehető, de azért szervízben kicserélik garanciában, hozzáértéssel te is otthon...

2012. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendkívül gyors választ! :) A 4.0-ással kapcsban meg tudom nézni valamerre mely játékok kezelik? :D

Főleg az Assassin Creed ,Need for Speed MOst Wanted 2012 , PES , GTA III és Vice city főleg ezek érdekelnének

2012. dec. 22. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

"A 4.0-ással kapcsban meg tudom nézni valamerre mely játékok kezelik? :D"


Google play-en írni szokták a változások, leírás, újdonságok esetleg changelog résznél a fejlesztők.

2012. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!