Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy az okos telefonok...

Igaz, hogy az okos telefonok sokkal gyorsabban lemerülnek mint a régi típusúak?

Figyelt kérdés
A paraméterek szerint nem így van, de az ismerősök beszámolói alapján úgy tűnik.
2012. dec. 22. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen kb 1 napot bírnak.
2012. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igaz...


de ezek már nem telefonok, hanem inkább kéziszámítógépek.


Ha van laptop-od rájössz...

2012. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mikey1988 ***** válasza:

Az okos-telefonok lényegében/hellyel-közzel palmtop számítógépek/PDA-k, amik a SIM kártyát is tudják kezelni, így lehet velük mobilozni, mobilnetezni és SMS-t küldeni. Viszont eléggé az internetre vannak optimalizálva, gyakran frissítik magukat az alkalmazások. Meg a kijelző is sokat fogyaszt, a WiFi, az a-GPS, stb... stb... társaságában. Így általában 1 napig bírják töltés nélkül - néhányan ezért nem szeretik ezen típusú telefonokat.


Példa érintőkijelzős palmtopra: [link]

2012. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A kijelző és a mobilnet fogyaszt bennük a legtöbbet, de ha hozzá se nyúlsz, 3 nap alatt a CPU is lemeríti.


A régi nokiák simán mentek egy hétig...

2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

okos telefonom van, de abból is már a butább változat, egy SE X8.

gyári rommal minden nap ugyanannyi használattal ha kibirta a napot jó volt.

de tettem fel custom romot, ami nem kell program azt kilövöd, használom, igaz nem nyomom órákig a POU-t(androidos tamagochi, mindenki erre van rákattanva)

napi 2 óra zenehalgatás, egy kis telefonálás,hazaérve wifi-re fel, fenn is van mindig amikor itthonvagyok, mobilnetem nincs hozzá, ilyen használattal el lehet érni, hogy ne merüljön

most 21óra 38perckor 24%-on van az akksim, de 3n 15ó 8p 21mp az akumlátorról eltelt idő, tehát majd négy napja nem töltöttem.

ha kell teszek fel screenshot-ot is bizonyítéknak.

2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell screenshot szvsz, ha valaki használja a telót, mint egy laptopot, akkor az le fog merülni, ha fejre áll akkor is...


Ja, és zenehallgatás:


Ahhoz nem kell a kijelző, ami alapból a legtöbbet zabál...


Próbáld ugyanezt meg az iGO-val, vagy olyannal amihez kell a kijelzö, pl. játékok.

2012. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mikey1988 ***** válasza:
Nekem akkor merül le gyorsan, amikor internetes rádiót hallgatok WiFi-n keresztül.
2012. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A wifi kapcsolat is zabál rendesen, meg az állandó 3g kapcsolat is.

De pl. a zenelejátszó, sd kártyáról vagy fm rádió már messze nem annyit.

2012. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"de ha hozzá se nyúlsz, 3 nap alatt a CPU is lemeríti. "

hát hozzányúltam és nem merült le, erről ennyit, akksit kalibrálni kell, meg úgy kell feltölteni a telefont hogy 100%-on veszed le, és nem csak rá-rá töltögetsz 10%ot.

Igoval olyan 3 óra alatt lakapja az akksit 100%-ról, de ezt nem tudom pontisan csak kb, mert rövid távra nem kell gps, hosszabb táv meg nem 3 óra, meg van töltő az autóba

2012. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"meg úgy kell feltölteni a telefont hogy 100%-on veszed le, és nem csak rá-rá töltögetsz 10%ot."


Ezt én kb. minden másnap tudom így megcsinálni...


Húsvét másnap meg karácsony másnap...

2012. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!