Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e gondom 2 korábbi SIM...

Lehet-e gondom 2 korábbi SIM kártyám miatt? Eladtam azokat, évekkel ezelőtt.

Figyelt kérdés

Egyiknek a számára sem emlékszem. Lehet bajom abból, h pl. adósságot csinál a tulaj? Pár éve jöttem rá, hogy marhaság eladni saját névre kiállított SIM-et, mert esetleg visszaélhetnek velük...


Mi módon élhetnek vissza vele? Pl. számlás előfizut képest csinálni valaki, másvalaki SIMjével? És feltöltést?


Ha valóban van kockázata, mit tehetek? Ki tudják deríteni a két korábbi, saját nevű SIM-em számát , és most, évekkel később le is tilthatom őket? Egyáltalán letiltásuk nem erkölcstelen? Hiszen eladtam azokat, és jóhiszeműen megvásárolták... ha letiltom, lehet h miután az illetők sok éven át -tegyük fel- becsületesen használták, egyszer csak megvonnám tőlük az évek óta -a nevemre állított- SIM-ük használatát, rajta -teszem azt- a feltöltött pénzükkel!


Szóval mi a teendőm?


2012. dec. 23. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem előfizetésesek voltak akkor semmit.
2012. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Na de előfizu esetén okozhatnak nekem adósságot akarva-akaratlanul?


És lehetséges egyáltalán előfizetniük (feltöltőkártya helyett)? Hiszen adataimat nem ismerik, a SIM pedig a nevemen van...

2012. dec. 24. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!