Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont most a legérde...

Melyik telefont most a legérdemesebb most venni?

Figyelt kérdés
40 ezer környékén, használtan is akár
2012. dec. 23. 16:19
 1/10 anonim válasza:
16%
Samsung Galaxy Ace 40 ezer a T-mobileban és méghozzá nagyon jó teló!Én egy éve használom az enyémet és semmi baja mások itt szidják de nem tom miért..Talán nem kéne földhöz verni xd
2012. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Szvsz, hagyd már a csába ezt a galaxy ace-t...


40-ért t-mobil webshopból xperia u.

2012. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hasznaltan a tavalyi xperiák többségét meg lehet venni, vagy Desire, Desire s, galaxy s, galaxy mini 2, ot995, xperia u, tipo, blade 3,
2012. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezen az áron én is az Xperia U-t javaslom, de nem sokkal drágább az Xperia GO, ha igazán jól hordozható telefonra van szükséged.
2012. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

"Én egy éve használom az enyémet és semmi baja mások itt szidják de nem tom miért.."


Még annyit fiam, hogy nekem pedig van egy 5 éves számítógépem, p4-es. (van azóta újabb is, dual core), semmi baja, de ma már a tököm venne ilyet.

Így ajánlgasd ezt a xart.

2012. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Kedves első! Attóp még, hogy te olyan hülye vagy, hogy vettél egy sz@ros ace-t, és elégedett vagy vele, mert nem láttál még más márkájú tepefont, és csak annyi az igényed, hogy pou-val, meg doodle jump-al játszál, attól még nem kéne ajánlani!!!

Az ace-nél fényévekkel jobb az xperia tipo 25000-ért, vagy vármelyik nem samsung márkájú tepefon olcsóbban. Nem tudom Kedves első, hogy ha az ace-el elégedett vagy, akkor mi lenne, ha kapnál egy xperia tipo-t? Rögtön földhöz vágnád a sz@ros ace-edet, mert nagyon kiábrámdulnál belőle.


Kedves kérdező! Szerintem ennyiért magasan a legjobban éri meg az xperia u, amit már lehet ennyiért kapni.


De olcsóbban is nagyon jó az xperia tipo, ami fényévekkel jobb az ace-nél, ahogy már említettem.

2012. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
az tipo a 25ezer forintos árával 4.0-ás androidjával , kenterbe veri az öregember 2.3-as galaxy ace-t ami 40ezerbe kerül ^^
2012. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt mondhatod az ilyen samsung "galaxy azisten" fanoknak. Aki még kérdést is feltesz itt, hogy :"Miért szidjátok agyon ezt a telót?"


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Utána meg a haverjaival együtt nyomják a nem hasznos válasz gombot, orrba-szájba...

2012. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
galaxy s3 esetleg kemény. de annak az ára is olyan hogy húha xD :D
2012. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az s3-ról nem volt szó eddig itt, se pedig az első válaszoló által feltett kérdésben se...
2012. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!