Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidjátok agyon ezt a...

Miért szidjátok agyon ezt a telót?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy Ace-ről van szó.Miért szidjátok agyon? Nekem egy éve ilyen telóm van és semmi baja pedig állandóan ezen függök wifiről is szoktam lenni meg minden.Tök jól működik semmi baja 27 játék van rajta mindegyiket megjeleníti nem akadozik stb...Szerintem nagyon jó teló!Nektek mi bajotok van ezzel?

2012. dec. 23. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Elsősorban az ára...


Ma már ennyiért 2 magos procival szerelt telót kapni, pl. xperia u, olcsóbban pedig 1 magos, de armv7-es telók is vannak, pl. 2011-es xperia-k.


Magyarán ez ma már egy 2 éves telefon, ami már kissé, de inkább nagyon elavult.

2012. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Drága és elavult, ennél olcsóbban jóval jobb hardverrel ellátott telefonokat lehet kapni akármelyik szolgáltatónál, függetlenül és használtan is.

Az a 27 játék gondolom nem épp asphalt 7 szintű, hanem inkább angry birds vagy bouble blast vagy másegyébb, egyszerűbb, gyenge telefonokon is futó játék.

2012. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
94%
isten ments attól a fostól.olyanom van,gyűlölöm,milyen akkumulátor van ebben a szarban?szánalmas....minimum fényerő,akku energia védő program,15 mp es időkorlát,nem is használom....mégis...Mobilnet 5 perc aztán -10-20% ...16% tól viszont hajlandó lassan merülni...
2012. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Látom itt a lepontozgatásokra megy a tét...

Egyszerűen azért, mert az ace árán már veszel egy xperia u-t, ami nem csak azt a 27 gagyi játékot viszi el ( és a telefon tudása nem azon múlik, hogy mennyi játékot visz el, mert 27 játékot bármelyik telefon elvisz, hanem, hogy milyen játékot), amit a te ace-ed, értem ez alatt a doodle jump, pou, meg a hosonló szintű játékokat, hanem az u röhögve elviszi a modern combat 4-et, és az ilyen komoly szintű játékokat is. Aztán az u-nak ugan olyan nagy a kijelzője, de sokkla jobb a fepbontása ->nem pixeles. Az ace olyan pixeles, hogy két méterről látom a pixeleit.

Az u-nak 512 mb RAM-ja, 1ghz-es kétmagos procija van, és armv7-es, az ace meg 512 mb RAM-os, 800 mhz-es egymagos procijú, és armv6-os!!!

Az u-nak sokkal jobb az anyaghasználata, az u megkapta az ics-t, amit a sz@ros ace soha nem kap meg, el se bírná, az u jobb kápeket is készít.

És az csak egy példa volt a sok közül.

És még annyit megsúgok neked, hogy a 40000-es király kis galaxy ace-t még a 25000-es xperia tipo is leveri minden téren.


Na ezért sz@rozza le mindenki a sz@ros ace-et.

2012. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ja, nyilván a lepontozásra megy tét...


ez a k.csög aki feltette a kérdést, kb. 24 órája, azóta is baxik hozzászólni is, a gombok nyomkodásán kívül...

2012. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nos mivel látom nincsenek itt normális emberek...khm..nem tudjátok ki vagyok és szerintem mindenki ismer engem de azért ez..ez...katasztrófa amit műveltek!Igen most teszteltük ki hogyan reagál! ;)
2012. dec. 24. 20:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Teszteltük?


hányan vagytok a haverjaiddal?


gondoltam rögtön a lepontozások után, hogy nem egyedül csinálod te k.csög.


De válaszolni a hozzászólásokra az nem megy egyikőtöknek se, csak nyomkodni a gombokat...

2012. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
J, ha mindenki ismer téged, akkor miért rejtett a neved, velem és másokkal szemben?
2012. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező! Tudom, már elavult a kérdés, de akkor taktikusan érvelek. Azt mondom, hogy hiszek Neked, jó telefon a Galaxy Ace, HA tudsz egyetlen kézzel fogható érvet, specifikációt mondani, amiben lealázza a vele egy kategóriában lévő Xperia U-t vagy Tipo-t. Természetesen ezek csak objektív, tényszerű dolgok lehetnek, mint pl.:

- processzor

- grafikus gyorsító

- kijelző

- szoftver

Külső, márkanév meg ilyenek magától értetődően nem játszhatnak, ilyeneket nem mondhatsz, ezek nem befolyásolják a telefon működését, szubjektív dolgok, kinek mi tetszik.


Várom válaszod...

2013. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mivel máig nem tudtál írni semmit, ez kézzelfogható bizonyíték fekete fehéren, micsoda alpári féreg vagy és lószart értesz a telefonokhoz. Az Ace Adreno 200as, elavult GPU-t, öreg, Armv6os processzort futtat, a kijelző sima TFT 320x480 felbontással. Az én tekefonom széltében jelenít meg annyi képpontot, mint ez az Ace hosszába. Az árán olyan telefonokat vehetsz, mint pl. Xperia U, Alcatel OT-995, 5ször kenterbe verik a drágalátos telódat. Neked csak a szád nagy, pofázol, hogy milyen ismert vagy. Nem vagy más, mint egy nevenincs kis mocsok. Most gondolom meg lapítasz nagyon.
2013. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!