Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látják be egyesek,...

Miért nem látják be egyesek, hogy a Galaxy ace az már egy elavult telefon?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 16:33
 1/10 Mikey1988 ***** válasza:
100%

Öt ok, amiért sokan ezt nem látják be:

1) Samsung (Tudod... MÁRKA!)

2) okostelefon (Sokan azt hiszik, hogy biztos ez is mindent tud!)

3) Ace (Hangzatos név! Biztok Ászok lesznek ők is, ha Ász-t vesznek)

4) Android (Mindenhol erről beszélnek, sok alkalmazás, sok mobilon van rajta, na meg Google)

5) tudatlanság (Hát igen, ez a legfőbb és legnyomósabb ok! Sok ember meg sem tud különböztetni egy okosat a nem okostól... bár sokszor tök mindegy nekik, csak tudja azt, amit ők akarnak!)

2012. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D ti ismeritek egymást a Galaxy Acessel?


Amúgy nem tudom. Az igényeket kielégíti az Ace is, de ezen az áron jobb telefont kapsz sokkal... ennyi. Gondolom aki valamilyen módon birtokol egyet az elvan vele.


A minőségéről már nincsenek jó emlékeim. A családban ahány Samsung telefon volt (Nexustól a kisebbekig) az mind meghibásodott cirka 2-3 hónap alatt. Bár ezek a hibák elég kiskaliberűek, de annál bosszantóbbak voltak.

2012. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem ismerem, csak előttem tette fel a kérdését és egy másiknál is ajánlotta pár perccel korábban, hogy milyen faxa 40k körül:


A kérdése:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


A válasza:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. dec. 23. 17:02
 4/10 anonim válasza:
utólag láttam meg a kérdést, most tettem fel egyet én is h érdemes e ilyen telót venni, mert nem értek hozzá. am nekem most champ-em van és semmi baja 2 éves...és előtte is samsungom volt sgh e 210 és az is tök jó...
2013. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az Ace egy ugyanolyan tömegtelefon, mint az S5230-as volt. Bolgod-boldogtalan azt vette, pedig szerintem annyira nem volt jó ár-érték arányban. Mint ahogy az Ace sincs, de a népnek ez kell. Talán a kinézet, talán a Samsung név fogja meg őket.


Engem egyik se, de ez legyen az én "bajom" :D

2013. ápr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A galaxy név miatt veszik, meg, hogy hasonlít az s1-re meg az s2-re, nem véletlenül a samsung szinte semmit nem változtatott a kinézetén az évek alatt, mert nem mernek mellé nyúlni.

Szóval 1) mert galaxy 2) mert samsung 3) mert néptelefon, és ha mindenkinek ilyen van, akkor biztos jó 4) a sok hülye nem néz utána, és nem tudja, hogy már két éve is elavultnak számított.

2013. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 amcsih ***** válasza:
Azért mert sokan a Sony xperia u-nál se látják be.. ez tetszik neki, aszthiszik hogy jó, meg mert 'Samsung galaxy jajj, az a menő.. mrgtek veszek egyet..''
2013. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert csak az árát nézik sokan. 40 ezer Ft akkor az biztos jó.
2013. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És azt miért nem nézik, hogy 2.5 éves?


Mennyit gyártott a samsung ebből a xarból? Hogy 5 évig is kitartson a készlet és azt még ma is el kell adni?

2013. máj. 4. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:

1, Tudatlanok

2, valami hülye döntés után vettek egy ilyen szart (erre később ők is rájöttek) csak nem látják be ezért inkább dicsérik


Kicsit off: Egyik lány ismerősömnek 2 éves az Ace, ilyet szól, hogy azért vette anno ezt a telefont mert ugyanaz mint az S2 (:DDD) csak a kijelzője más. No komment, jó a Samsung marketingje

Bezzeg a Galaxy Gio negyed ennyire nem sikeres, amikor az a kijelzőn és a kamerán kívül tényleg ugyanaz mint az Ace, olcsóbb is és volt egy időszak amikor kifejezetten jó áron adták.

2013. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!