Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha az ágyon...

Mit csináljak ha az ágyon végighúztam a telefont nem figyeltem és felcsúszott a fólia? :/ most így annyira csúnya de leszedni meg nem akarom:/

Figyelt kérdés
hol/hogy lehet rá szerezni új fóliát? vagy valami ilyesmi xdd
2012. dec. 23. 19:28
 1/4 reptoid ***** válasza:

Boltban lehet kapni, vagy ebayről is rendelni, de ugye ezek itt az ünnepek környékén nem igazán alternatívák :D

Ha van otthon nektek ilyen széles ragasztószalagotok, olyan, mint a cellux, akkor azt szépen tudsz rá ragasztani. Nem tudom, mekkora a kijelzője a telefonodnak, de valószínűleg szélesebb, mint a ragasztószalag, ha ügyes vagy, akkor alig fog látszani az illesztés helye. Körben pedig egy szikével szépen körbe tudod szabni. Ezt a kis időd simán ki lehet vele bírni.

Én egyszer csináltam ilyet, és őszintén szólva ezt is ezerszer könnyebb volt megcsinálni, mint azokat a fóliákaf buborékmentesen rátapasztani, szóval ha lelek egy még szélesebbet, akkor lehet, csak eztfogok használni :D

2012. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
éértem köszi(: csak az a baj h nincs olyanunk itthon..:'D meg hát nemtudom lehet nem merném megcsinálni..xdd boltban kb mennyiért lehet venni?:D
2012. dec. 23. 19:55
 3/4 reptoid ***** válasza:

Mit nem mernél megcsinálni? :D Csak egy széles cellux, kérdezd meg szüleidet, tuti van otthon. Nagyon nem lehet elrontani a procedúrát, max leszeded, aztán ragasztasz rá egy másikat, egy tekercsen biztosan van vagy 50 méter.

Neten rendelve 3-400 Ft-ért is kaphatsz többet is, boltban akár egy ezrest is elkérhetnek érte.

2012. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jóóó mindegy majd lesz valami:D
2012. dec. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!