Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfeljettem a feloldó mintát....

Elfeljettem a feloldó mintát. Mért van az hogy tőlem nem kéri a gmail felhasználónevet+jelszót?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace-m van .. olvasgattam már a kiírásokat .. de tőlem nem kéri .. pedig vagy már 200x próbáltam .. és ha megnyomom a bekapcsolás+menü gombot se csinál semmit csak olyan mintha fényképezne. Lécci segítsetek!

2012. dec. 23. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy nem fűzted hozzá a gmailt, újra kell rakni az egészet
2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

recoveryből csinálj egy factory resetet !


samsung galaxy ace hard reset all step 100% working



solution: only HARD RESET your galaxy ace.

You may want to know how to perform hard reset for samsung galaxy ace gt-s5830 here the way:

1. Press and hold the power and menu key for few second untill you enter the restore menu

2. After the menu show choose “wipe data/factory reset “

3a. Select yes and your phone will be restore to default

3b. After finish choose reboot now

4. It will restart. Don’t panic because it take few minute until complete.

5. Don’t panic just wait. If there is no response in 10 minute just release your battery and put it back again and repeat from first step.

Note;

-use menu key to select.

-use volume up down to choose the menu.

-make sure u have enough power in ur batttery.

100% work coz it from >50 time key combination trial and error.

damn even samsung don’t write how to do this technique. thanks i have mangenkyo sharingan. wakakkakaakkak

there are 2 other method to reset this phone. it can be done if you can enter the android menu here the step:

1. go to setting~>privacy~> factory data reset.

OR

2. dial *2767*3855#

all of this method will make the same effect to your phone: -”reset your phone to factory setting”

2012. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Hogyan sikerül egy olyat elfelejteni, amit naponta használsz? Ezt magyarázd már el nekem légyszives...
2012. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert úgy volt h legelsőnek beírtam egyet de azt már mindenki tudta így átváltoztattam .. de azt csak igy sietve .. és leraktam a telóm mert filmet néztem és közbe meg elfeljtettem a kódot mert még a régi volt a fejembe. ://
2012. dec. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!