Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy "élhette túl"?

Hogy "élhette túl"?

Figyelt kérdés

A telefonom ki esett a zsebemből. Tudom én hülye, miért tárolom a zsebembe...Nem találtam. Ez pontosan 1 hónapja volt. Az a helyzet, hogy tegnap a barátnőm megtalálta. A kertjük hátsó részén volt, belefagyva a talajba. Azt mondta alig lehetett látni már, és tiszta sár volt. Ami mondjuk igaz is volt... S: xD Szóval a furcsa az, hogy azóta olvadások és fagyások váltakoztak és eső és hó formájú csapadékok váltották egymást. Azaz, vagy kb. egy milliószor folyt bele a víz és fagyott meg benne, a sárba is belefagyott. Ennek ellenére ma 1 órát száradt a fűtőtesten és most hibátlanul működik. Hogy lehet ez?


Figyelmeztettek egyébként, hogy ne nagyon örüljek még mert a korrózió könnyen tönkre vághatja. De mégis, hogy lehet, hogy megmaradt? Amúgy a telefon nem éppen a legújabb IPhone-ok egyike, hanem egy SE W200i-s telefon.



2012. dec. 23. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Nekemis olyan van. Ez mindent túlél. A víz alatt hallgattam vele a zenéket.
2012. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyem anno a balatonban uszott..mara mar nem kapcsol be de azert mert szar az akksija :) szal kajak elpusztithatatlan..
2012. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem annak köszönheti az életét hogy ez még "csak" telefon szóval nincs benne sokmagos processzor stb stb ezek kicsit nehezebben viselik a megpróbáltatásokat.
2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy Gábor írja: kevesebb az elromolhatatlan alkatrész a 'buta' telefonokban, jobban bírják a strapát - akár az extrém helyzeteket is.


Én egy Nokia 6030-ast nyúzok szó szerint 8 éve. Már alig lehet látni a kijelzőt a sok karc miatt (ha 1000x nem esett le, akkor egyszer sem), vizet is megjárt már párszor (legalább 3x), és szinte csak erősödött. Túlélte már 2 okostelefonomat is, lassan a 3. lesz soros :D

2012. dec. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2012. dec. 24. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
ja minél kevesebbet tud, annál érzéketlenebb és nyűhetetlenebb, nekem év közepén a se x10 mini pro-m annyitól meghalt, h beleplaccsant 10cm mély vízbe, bármit is csináltam utána, sose javult meg
2012. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!