Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha wifi nélkül van bekapcsolva...

Ha wifi nélkül van bekapcsolva a facebook fiók androidon, az pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson Xperia X8-as telóm, és valami Vodafone Red feltöltős kártyával, amin 3000Ft volt, és 10Ft-os a lebeszélhető percdíj, és kb 90percet beszéltem, és 100mbit netem van rajta, de nem használom, max mikor nincs elérhető wifi, de viszont nem nagyon szoktam netezni, ha nem vok otthon:D És mégis ma mikor hívtam volna , azt írták hogy nincs zsé a kártyán o.o És próbálom kideríteni mi is baszhatott így ki velem o.o Ha a ,, Fiókok és szinkronizálás " -ban ott van a facebook profilom, és a gmail fiókom, és szinkronizálva is vannak, akkor ezek így használják a netet, ha nem nyitom meg őket, és wifi sincs bekapcsolva? Ja és töltöttem ,, go launcher " -t is rá, az fogyaszt valami pénzt a telórol?? Meg van egy ilyen progim hogy ,,AXN player,, és ez írta hogy járhat külön költségekkel , de szinte cska egyszer kétszer néztem fel rá:D na és nm tom mi merítette le ennyire a pénzt :D

2012. dec. 23. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy wifire kapcsolódva és nincs beállitva hogy csak azt használja, akkor automatikusan mobilnetet használ.
2012. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlatos lenne az adatszámlálót megnézni. Nagyon valószínű, a keretet túllépted. Ha nincs wifi, ahogy előttem írták,szinkronizáláshoz és minden más netezésre a mobilos netet használja.
2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarod, hogy feleslegesen fizess ezekért a netes dolgokért, ha nincs wifi, akkor adatforgalmat kapcsold ki
2012. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress a playon on-off APN kapcsolót. Azzal tudod kezelni a net elérésedet.
2012. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ksöznöm a tanácsokat :D mindet megpróbálom:D
2012. dec. 25. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!