Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a Motorola Defy-mnek?...

Mi baja a Motorola Defy-mnek? (párásodás)

Figyelt kérdés

Ma uszodába vittem a telefont, a töltő és a headset csati is be volt rendesen dugva. Észrevettem hogy elkezdett párásodni a kijelző és a érintőpanel között és a led különböző színekben világított/villogott. Kivettem az akksit és mikor hazaértem szétkaptam és belül mindent kitakarítottam. A képernyő és az alaplap között is volt víz. Most azt produkálja hogy amint áramot kap zölden világít az értesítő led és a kijelző feketén világít/villog. Mi a probléma ? Hogy orvosolható?

Válaszokat előre is köszönöm.



2012. dec. 23. 23:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a belső indikátorok nem színeződtek el.
2012. dec. 23. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonnal úsztál? Vagy csak nem bírta a sok párát?
2012. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vízben is voltam vele.
2012. dec. 24. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahol víz ment bele.


Nekem is ázott már el telóm úgy hogy csak kis vizet kapott. Főelem csere lett a vége...

(bár mivel az indikátorok nekem se színeződtek el, a teló meg garanciás volt úgy vittem vissza hogy nem tudom mi baja van, és garanciálisan megcsinálták :D)

2012. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy víz ment bele mivel vizet találtam az alaplap és kijelző között. Az enyém viszont nem garanciás.
2012. dec. 24. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a javítás. Vagy elpasszolod hibásként. Tipikus tünetek amiket leírtál. Kis kóboráram tönkretette az alaplapot...
2012. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!