Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-osok! Meg tudnátok...

Iphone-osok! Meg tudnátok mondani, hogy Ti mit szerettek benne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szép, tűéles a kijelzője, nagyon gyors (minek bele 8 mag ha mindent elvisz), megbízható (nem fagy, nincsenek hülyeségei), könnyen kezelhető, egyszerű de sokat tud, masszív nem műanyag dzsunka. ja és ejtettem már le kőre és semmi baja se lett. Ja és nagyon tetszett mindig is a fluid mozgó menürendszere, nem ki-be ugrál az appokba mint az android.

4S

2012. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! :)

még írnátok?

2012. dec. 24. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem először 3-am volt, imádtam, de betörtem a képernyőjét. Utána egy évig androidos telefonom volt, most i5-öm lett. Hát, össze sem lehet hasonlítani a két rendszert. IPhone, mindamellett, hogy nagyon szép és elegáns, stabil, megbízható, ráadásul tényleg nagyon gyors. Tudom, sokan szidják, de hát kinek mi...
2012. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden generációt végig használtam, 5-öt nem vettem meg, nekem túl nagy, jelenleg is S van. Szeretem, mert könnyű kezelni, mint írták nem fagy, zárt rendszere van, így tuti nem lesz vírusos. Bármilyen alkalmazással nagyon gyorsan halad. Én már törtem be, miután képernyő sarkára esett és megfeszült, de utána hónapokig úgy használtam. Ott ahol be volt törve is teljesen reagált minden érintésre.

( ismerek pár embert aki fikázta, aztán amikor pár napig tudta használni, rohant az első helyre, ahol lehet kapni.)

Ez már rég NEM divatról szól. Akinek van szerencséje, hogy 2-3 napig tudja használni, többet nem akar másmilyen telefont.

2012. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészesen nagy az 5, teljesen szokható.
2012. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!