Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül letöröltem a...

Véletlenül letöröltem a google play appot és a googleban bármit találok és telepítem mindegyik azt írja ki indításnál hogy bocsánat a google play alkalmazás leállt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan törölted le? /system/app-ból kitörölted? Mert oda kell bemásolni, és átnevezni Vending.apk-ra, állítsd be neki permissionokat (felső sor mind3 pipa, 2. sor első pipa, 3. sor szintén első pipa), majd reboot, utána telepíted és akkor menni fog.
2012. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az sd kártyára kell másolni az appot és onnan indítani?
2012. dec. 24. 11:43
 3/5 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mi a permission?
2012. dec. 24. 11:56
 4/5 Perg válasza:

A telefon újraindítása nálam megoldotta ugyanezt a problémát. Utána a programok listájában a Play helyett megjelent a régi Market, amit elindítva máris telepíteni lehetett a Playt, és kész.


(Samsung Galaxy Ace-en működik, remélem más készülékeken is.)

2013. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a gond hogy letörölted a play-t a megoldást már leírta az előttemszóló tag ujrainditod a telot belépsz a főmenübe onnan elinditod a google playt es aztán magát frissíti vagy ha nem akarod hogy frissitsen nem muszáj, de igy is működni fog mint régen szal ne parázz.
2013. nov. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!