Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800 SOS?

Nokia lumia 800 SOS?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van ez a Zune cucc,és zenét szeretnék letölteni..de nem ilyet hogy Beetowen.. és a letöltésekben hozzápárosítottam a Zune-hoz.Látszik is meg minden,de ott kiírja hogy "húzza a zenét a kis telefonra" na itt van a baj.. mert nem lehet,csak azt ami alapból ott van.. Valakiii segítseen! Nagyon fontos! Előre is köszi,és mindenkinek Boldog Karácsonyt,és szép ünnepeket. :)

2012. dec. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a piactérről akarsz zenét letölteni vagy a számítógépről átrakni a telefonra?
2012. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a gépről..
2012. dec. 24. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=yjuZORzCnO4


Nézd meg ezt ha nem segít később jövök.

2012. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zune-ban kell lennie a zenéidnek,az úgy nem működik,hogy társítod a Windows fájlt.1.Zune-ban Beállítások az ablak tetején klikk,2.Gyűjtemény a beállításokban,és ott megadhatod mely mappákat szinkronizálja be a Zune a számítógépről.Az Zune-on belülről húzod a teló ikonocskára.Ezután ha abba a mappába,mappákba kerül bármi a Zune auto behúzza magába.Még albumborítót is halászik auto a netről,az előadó alapján,persze ezt a funkciót is kikapcsolhatod a beállításokban.Ha rosszul értelmeztem a problémát szólj,sikerülnie kell.Ha kérdésed van pl.zene beállítása csengőhangnak.....?Olyan ez a rendszer is,mint az iPhone-nak az iTunes,csak nekünk ez a Zune.Szépen belakható,sőt...csak bele kell jönni,azt mindent lehet kavirnyászni a Zune-nal.Nem nehéz,én sem vagyok informatikus.Egy éve van WP-m segítek ha tudok.
2012. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat! :)) Sikerült!!!!*-*:333
2012. dec. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!