Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor esetén hogyan tudom...

Telenor esetén hogyan tudom az autómatikus Internetes telefonbeállításokat lekérni?

Figyelt kérdés
Asszonynak adtam a mobilom és szeretném ha tudna vele netezni. Egy gyárilag független Samsung sgh3370. Korábban nálam ment a net az autómata Telenor beállításokkal. Vagyis a +36 20 900 0749 telszámra elküldöm a "BEA" szót, de nem csak egy üzenetet kapok, hogy rövidesen jön a beállítással kapcsolatos SMS. De nem érkezik. Eddig a sim egy régi telóban volt. A készülék biztosan támogatja a technikai sms-eket, mert korbban is ment a net így a saját simemmel. A Klikk szolgáltatás aktiválva van, csak a netes kapcsolatot nem tudom összehozni.
2012. dec. 24. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az nem lehet, hogy az Online felületen a rendszer a Simhez tartozó telót még T280i-nek ismeri fel? Ugye itt is legérhető az a technikai sms, de lehet rosszul ismeri fel?! vagy idő kell hozz?
2012. dec. 24. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha telenoros kártyát cseréltetek, akkor az előző beállításoknak maradniuk kellene.A klikk amúgy melyik kártyára van aktiválva?
2012. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta a teló el lett állítva és most az új SIMmel szeretném újra elindítani. A klikk az ús SIMmre lett természetesen aktiválva.
2012. dec. 24. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

???

A Telenor helyes beállításai így néz ki:


Internet Beállítás:


Név: Telenor WAP

APN: wap

Proxy: 84.225.255.1

Port: 8080

MCC: 216

MNC: 01

Hitelesítés tip.: PAP

Hozzáférési pont tipusa: internet

2012. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lényegében megoldódott. A telót alaphelyzetre állítottam. Mivel független és nem Telenoros, így a net beállítások üresen maradtak. A gyári böngészővel megpróbáltam csatlakozni, majd jött egy SMS, hogy sikertelen Internetre csatlakozás, de küldik is a technikai SMS-t. Végülis így megoldódott, csak azt nem értem, hogy a fenti számon megadott kérésre miért nem jött automatikusan?!

2012. dec. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!