Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van az, hogy egyre...

Miert van az, hogy egyre kevesebb helyem marad a storage-ben?

Figyelt kérdés

huawei U 8180( android 2.2) keszulekem van. Azt vettem eszre, hogy egyre kevesebb helyem marad, mindjart kitoroltem minden alkalmazast es ugyis keves helyem van, es egyre kevesebb marad, de miert?:(

Mikor megvettem rengeteg mindent toltottem le es erdekes modon akkor volt helyem, most pedig egyre kevesebb marad..hova tunik el a tarhey?



2012. dec. 24. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
tarhely*
2012. dec. 24. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az alkalmazások létrehoznak bizonyos adatokat. És ezt valahol tárolni kell.
2012. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ertem, de hogyan toroljem ki egesszen vagy tavolitsak el mindent?
2012. dec. 24. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
ha mindent kitörölsz nem marad egy app se amit telepítettél...
2012. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem van root...


Egy fájlkezelővel, ami kezeli a root jogokat, nyisd meg ezen mappákat:

/data/data

/data/local


Innét tudsz nem kellő dolgokat törölni. De kvára nézd meg mit törölsz, másképp kezdhetsz elölről mindent!

2012. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van root, akkor inkább link2sd a marketről + sd kártya partícionálás.
2012. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs root, es nem erosen ertek hozza..legszivesebben letorolnek mindent ujratennem az egesz rendszert kicsit felhuznam a procit es akkor szerintem minden rendben menne..nezegettem videokat youtube-on de nem kaptam olyant ami reszletesen elmagyarazza mit kell tennem..
2012. dec. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!