Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Samsung I9100 Galaxy S2, 16GB vagy Sony XPERIA S? Mind kettőről halottam jót és rosszat is de nem tudok dönteni.


A Sony Xperia Sröl azt mondják, hogy 40 foknál be hal, ez igaz?



2012. dec. 24. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40 foknál nem hal be egyáltalán, de jobb az xperia s amúgy is.
2012. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor az valami kamu lehetett, így már a Sony Xperia s fele húzok :P
2012. dec. 24. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a behalás a 2011 augusztusi xperia mini/mini pro-nál volt jellemző az első szêriában...


Nem tudom az xperia.s-nél miért jött elő.

T-mobile szervízben dolgozok, de sose láttam ilyet.

Xperia mini esetén is 5 perces kalibrálás volt, persze garanciában...

2012. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor mégis lehet esélye ennek a behalásnak? Itt csak Orange, Vodafone van, remélem itt is javítanak ilyent ha bekövetkezik.


Meg a másik gond az, hogy nem itteni boltból hanem 1 oldalról szeretném rendelni, így komplikáltabb már a javítás.

2012. dec. 24. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt már tavaly javították szeptemberben, kizárt, hogy az idén kijött xperia s-nél előforduljon.
2012. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na ez jó hír. Jelentősen megnyugtatott :P


Most csak az a kérdés, hogy az adott oldalon melyik évbe adták ki. De ez nem ide tartozik most.


Még 1x köszönöm a választ, akkor valószínűleg az Xperia S-nél maradok. Az úgy se akkora mint a másik.

2012. dec. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!