Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia Tipo-ról mi a...

Az Xperia Tipo-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vannak rá jó alkalmazások (pl: Temple Run, Pou), pozitív és negatív tulajdonságai, akinek van, az szereti e. Hangminőség, képminőség milyen, stb... Előre is köszönöm.

2012. dec. 24. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Xperia U-t vegyél. Sokkal jobb és akciós most a T-mobile.hu-n.
2012. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, volt a kezemben. A Temple Run szépen fut rajta, hangminősége átlagos, képminőségéről nem tudok mit mondani, mert fóliásan bazi ronda, szürkés. De a nélkül ez nem jelentkezik.
2012. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó!! Szerintem sokkal jobb még az U-nál is ,barátom most kapott egy olyat de már rögtön vissza is küldte szervizbe mert nagyonrossz az aksija .. én nemvennék U-t! amugy nekem is tipo van és nagyon ajánlom mindenkinek!
2012. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
már nemazért de az U hardverileg sokkal jobb telefon, a kijelzője, a kamerája, a procija, a memóriája minden jobb a tiponál. [link]
2012. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy hibás darabot kifogott a haver attól még az U egy nagyon jó telefon.

De amúgy csak bekéne járatni az aksit, 4-5 töltés és jó lesz.

2012. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Xperia Tipom van és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nagyon szeretem! :)
2012. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is xperia tipo-m van, én teljesen megvagyok vele elégedve. az enyém fehér, szerintem külsőre is szép, a hangja nagyon jó viszonylag hangosan szól, a kamerája se rossz de lehetne jobb is mert csak 3,2 MP, de ettől függetlenül minden szépen fut rajta. az egyetlen bajom az, hogy amikor a háttérképet akarom beállítani, akkor muszáj levágnom a képből valamennyit és csak a levágottat engedi beállítani. erre tud valaki megoldást? hogy lehet úgy beállítani hogy ne kelljen levágnom? bocsi a kérdésért.
2012. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!