Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » [Sürgős]Hogyan tudok felcsatla...

[Sürgős]Hogyan tudok felcsatlakozni Samsung Galaxy mini 2-őn az internetre? (infó)

Figyelt kérdés
Sziasztok! a Samsung Galaxy Mini 2őn hogy tudok felmenni az internetre? Vodafoneos vagyok és ajándékba kaptam 50 MB netet is ingyen.Rámegyek Market,YouTube, Myeweb mindenre és azt irja, hogy nincs internet kapcsolat. Valaki valami tipp, hogyan tudnám beállitani? (Ha valaki Wifis ötletet mond nem jó, mert nincs Wifim:/) NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM ELŐRE IS !!

2012. dec. 24. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Agyam eldobom az új telefonos tulajoktól.....

Kedves.... kezelési könyv elővesz és olvas.

Amúgy szolgáltatói apn beállítások megcsinál, lekér, stb.

2012. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld el, elolvastam és csak annyi van benne, idézem " Vezeték nélküli internetkapcsolathoz használható mobilhálozat vagy WiFi Funkció.Nyissa meg a webalkalmazást, és böngésszen"...
2012. dec. 24. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
APN a lényeg, ennyit segíthetek. A gugli használata továbbra is ingyenes :)
2012. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!