Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Sony Xperia P telefonom...

Ha a Sony Xperia P telefonom saját magán (nem gépen keresztül) frissítem, az ugyan za, mint ha gépen frissítem?

Figyelt kérdés

Megjelent az értesítéseknél, hogy elérhető új frissítés. Pontosan: 6.1.b.0.544 Olvastam, hogy írták, hogy PC-velSony Update Service-zel hogy kell frissíteni. Én elindítottam telefonon és ott elkezdett tölteni.( négy kis kék pötty volt, gondolom a lépéseket ábrázolták, és alatta egy csík, ami minden pöttynél újratöltődik).


Ez ugyanúgy jó, mintha Update Servic-zel csinálom?


Amúgy most csinálom a frissítést. Megnézem majd, ha végez, hogy akkor milyen Android lesz rajta. Hányasnak kell lenni, le tudná vki írni? (4.???)



2012. dec. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ezt a lehetőséget felajánlja akkor ugyanaz, de ez valami béta lesz szeintem
2012. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4.04 a legújabb
2012. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
vagyis 4.0.4
2012. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ez ugyanolyan vagy csak béta?


Amúgy befejezte, 4.0.4 . De valamiért nem működik a galéria meg a videók. Nem tudjátok, hogy mit kéne csinálni hogy jó legyen? Belépek, nem jelenik meg egy kép se, majd pár mp. után kilép.

2012. dec. 25. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:

4.0.4 - build: 6.1.1.B.1.54

Ha van wifid, telefonon érdemesebb, egyszerűbb megcsinálni, és úgy nem is lassabb a folyamat (kb. fél óra).

2012. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a telefont!
2012. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de mintha nem működne helyesen a számítógép nélküli frissítés, más fórumokban is írták. Sony Update Service-t feltelepíted a számítógépre ott válaszd a javítást/helyreállítást és jó lesz. Én alapból gépről frissítettem, nem is volt az albummal gond.
2012. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először azt próbáltam, de ott mikor rádugtam a telefont azt írta, hogy az eszközillesztőszoftver telepítése sikertelen. Nem bírtam tovàbb menni. Az update centert nem a telefonról telepítettek hanem a netröl szedtem le, ezelött megvettem a telefont.
2012. dec. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!