Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefont meddig kell töltőn...

A telefont meddig kell töltőn hagyni ami le lehet venni? (lent)

Figyelt kérdés

kaptam új telefont karácsonyra (mí meglepő) és azt írja hogy 30 percig töltőn kell hagyni amíg először bekapcsoljuk, de arról nem találtam leírást hogy meddig kell a töltőn hagyni első töltésnél... amúgy Sony Xperia SL. Apám azt mondta hogy elvileg egy napot kell... de inkább biztosra megyek és megkérdezem a hozzáértőket.

előre köszi a választ!


2012. dec. 24. 21:36
 1/6 reptoid ***** válasza:

Apukád nem járt rossz úton, régebben tényleg voltak akkumulátorok, amiket egy napig is tölteni kellett, aztán teljesen lemeríteni.

Azonban a mai készülékekben az akkumulátor már eleve valamennyire feltöltött állapotban van, így igazából mindegy, mennyi ideig hagyod rajta. A használati útmutató arra biztosan kitér, hogy általában mennyi idő kell a feltöltéséhez, vedd azt alapnak. Ha ennyit sem ír, akkor 4-5 óra biztosan elég, de attól sem lesz baja, ha egész éjszaka rajta lesz.

2012. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen!
2012. dec. 24. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fullra akarod tölteni, majd jelzi a telefon, amikor feltöltődött.
2012. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mivel ez androud, lehet hozzá batterys appokat leszedni amik mtuatják a pontos töltést, csepptöltéssel együtt és mikor kész 100%ig. (mert nem akkor van 100% igazából mikor 100ra vált)
2012. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha végigolvastátok volna az első töltésre értettem... :)
2012. dec. 24. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs "első " töltés. Csak töltés van. Bármikor-bármeddig, akárhányszor.
2012. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!