Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iPhone 5re zenét...

Hogyan tudok iPhone 5re zenét feltenni, letölteni?

Figyelt kérdés
Ez az első iPhoneom. iTunesról nem tudok még fizetősen se letölteni zenét, mert hát nincsen bankkártyám ( Visa, Mastercard ).

2012. dec. 24. 23:45
 1/6 reptoid ***** válasza:

Gondolom, az iTunes store-ra gondolsz, mint zeneletöltésre. Az egy áruház, ahogy a neve is mutatja, onnan vásárolni lehet filmeket, zenéket. Pénzért. Na ha nincs bankkártyád, akkor ez ugye eleve esélytelen.

Ettől függetlenül az iTunesszal, magával a programmal a saját zenéidet gond nélkül felrakhatod a telefonodra. Ehhez először be kell tallóznod őket az iTunesba, majd szinkronizálni a készüléket.


Az iTunes app store-jából, vagy a készüléken magán az app store-ból ingyenes alkalmazásokat tudsz kártya nélkül letölteni. Ha a gépen csinálod, akkor utána szinkronizálnod kell a telefonnal.

2012. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez a szinkronizálás hogyan lehetséges ?
2012. dec. 25. 00:01
 3/6 reptoid ***** válasza:

iTunes megnyit. Jobb felül iPhone.

Lesznek fent fülek, úgy mint alkalmazások, filmek, zene stb. Mindegyiknél van egy hatalmas szinkronizás gomb. Úgy.

Egyébként ajánlatos bekapcsolni, hogy a zenéket, filmeket kézzel szinkronizáld, mert amúgy az egész iTunes könyvtárad áthúzza a telefonodra.

2012. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leöltölltem két alkalmazást ,de semmi hazsnuk. Plusz szinkronizálni sem tudok. Letöltöttem iTunest pipálgattam melyik zene kell vagy nem. Oké van az az ablak ahol írja, hogy " nevem iPhone " Oké alul egy csík ennyi ehly van bla bla szinkronizálj. Rákattintok, ott felül valamit ki ír , hogy szinkronizálás iPhone, Safari bla bla. ez pár másodperc utána ennyi. Megnézem telót ugyanúgy nincs Zene mappában zene.
2012. dec. 25. 00:47
 5/6 reptoid ***** válasza:
Kereshetnénk a hibát reggelig, a legegyszerűbb szerintem, ha megnézed youtube-on, hogyan kell szinkronizálni.
2012. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült zenét rátenni :) Nem volt probléma csak eddig mindenki máshogy magyarázta el ,de aki legutóbb magyarázta el Nekem , Neki az utasításait követtem és sikerült :) És így utólag nem is volt olyan nehéz.
2012. dec. 26. 02:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!