Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől annyira változó egy...

Mitől annyira változó egy telefon ára?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt vagyok, és kinéztem magamnak egy-két telefont, viszont az áráról elképzelésem sincs. Kártyafüggetlen szeretném venni, viszont az ára 65. 000-től 130. 000-ig terjed. Mitől van ez a hatalmas különbség? Elvileg mindegyik kártyafüggetlen, és garancia is van rá (igaz a gyártói csak 75-80. 000 körültől van, de akkor is. ) Nagyon elbizonytalanítanak ezzel. :/
2012. dec. 25. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egyik kereskedő korrektebb, mint a másik.
2012. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ennyire? Azért 100% különbség nekem soknak tűnik.. bár lehet csak nekem új..

Szóval ha a 65ezreset veszem meg, semmivel nem kapok kevesebbet, mint ha kétszer annyit költenék rá?

2012. dec. 25. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kapsz kevesebbet 65-ért sem.:)

Nézd a Vaterát, ott van újonnan mondjuk 70-ért, de van olyan bolt, ahol ugyanaz 130!

Én a helyedben alaposan körülnéznék, most sokan kaptak új készüléket karácsonyra, vagy olyat, ami nem tettszik, és áron alul is eladják. Ha megbízható eladó, vagy kártyásan vette a mobilt, a letiltástól sem kell tartanod, így 70 helyett akár 50-ért is megveheted ugyanazt.

Ajánlanám még a Prohardver-t is.

2012. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Mármint hardverapro(.hu), igaz a prohardver testvéroldala, de maga a vásárlás/eladás az hardverapro.

2012. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 25. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A telefon nagyker ára jóval magasabb, mint amennyiért a telefonszolgáltatót eladják. Nekik még így is megéri, mivel a telefonelőfizetésekből, kártyák árából bőven meggazdagodnak.

Amikor én vettem ezelőtt 2,5 évvel a sonyericsonomat, az eredeti gyártói ára 75 ezer volt, ehhez képest t-mobilnál 40-45 körül adták.

2012. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én igazság szerint a szolgáltatói árat is magasnak találom (ott 105-110.000 körül van), emiatt is voltak kétségeim, aztán felvilágosítottak, hogy pont 'annál' a szolgáltatónál kicsit borsosabbak az árak, mint máshol..:)
2012. dec. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!